Markovic vs Robben?

Liverpool'un hocası Jürgen Klopp, Sırp yıldız için "Satabilirsiniz" raporu verdi. Sarı-lacivertliler, 21 yaşındaki yıldız için İngiliz deviyle masaya oturacak
Markovic kendi jenerasyonunun en değerli isimlerinden biri. Bu yüzden Liverpool'un Sırp yıldız için kapıyı 20 milyon euro'dan açacağı öğrenildi. Fenerbahçe ise işi 15'e bitirmeyi hedefliyor.

Aziz yıldırımın çok istediği 31 yaşındaki hollandalı yıldız Arjen Robben büyük ihtimal Fenerbahçe'ye gelecek sezon sonu ancak sezon başı robbenle anlaşılsada kulübü gitmesine izin vermemiştir ve 1 yıl sonra gide bilir denmişti.

Sezon sonu sizce Fenerbahçe hangi oyuncuyu alsa daha yararlı olur? çünkü bu iki isimden birini mutlaka alacak aziz yıldırım.

• Lazar Marković
    67% (6)56% (15)58% (21)Oy Ver
  • Arjen Robben
    33% (3)44% (12)42% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|11

En İyi Kız Görüşü

• Robben 2 senedir fenere gelmek istiyor da güzel insan bayern bırakmıyor

fenerbahçeye nani van persie geldi geçmişi söylemiyorum bile robben rahat gelir tek sorun kulübü ama bizim hedeflerimiz daha büyük robben kesmez bizi

0|0
    0|1
    • Güzel insan demedim o ve ç dedim anlayana 😁😁😁

• Kafanmı güzel

• Ne alaka? O. c dedim sitenin yeni uygulaması güzel insan diye düzeltti bilmiyorsan sorusunu sorarsın öğrenirsin

En İyi Erkek Görüşü

• markovic alamaz fener

0|0
    1|0
    • Niye alamıyor lıverpool satıyorum dediktan sonra direk alır ve zatende öyle demiş sezon sonuda büyük ihtimal alınacak.

• o adamı 15 bırak 30 zor alırsın

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 10

• Kloop sattirmaz Markovici

0|0
    0|0
  • Van Persie'den bir halt gormedik, dunya yildizi diye aldik guya. Robben de oyle olacaksa gelmesin, Markovic iyidir.

0|0
    0|0
  • Lazar cok daha mantıklı transfer olur

0|0
    1|0
  • Çok net Markoviç ya. Robbende çok iyi futbolcu ama takıma genç takviye lazım. Markoviç takıma alıştı. Taraftar sevdi, o Fenerbahçeyi taraftarıda sevdi. Ama bu adamıda çok sakatlarlar ya.

0|0
    0|0
  • Marković al 15 bundan 2 3 sene sonra Avrupa'nın en güzide kulüplerine satarsın 35 40 robben de o şansın yok senden sonra gide bir katar ekibine

0|0
    0|0
  • Markovic cok hizli. ama hayatim gordugum son vuruslari basarisiz oyuncularin en basinda geliyor. kaleyi bosalt topa dokunup kaleye yollayamaz. ama is gorur asistlerde. robben bitmis zaten robben fenere de gelmez. markovic kalsin.

0|0
    0|0
    • Markovicin başında ersun yanal gibi bir hoca olsa o son vuruşlarınıda çok geliştirir ama pereira hiç bişey yapamıyor. ancak daha 21 yaşında geliştirir bence zamanla alınırsa.

• Haklisin gelisebilir

• Seneye robbeni alabilir fenerbahçe

0|0
    0|0
  • robben gereksiz markovic daha iyi fosil olmus fazla adama gerek yok

0|0
    0|0
  • Robben 2 3 sene futbolu bırakır, Markoviç 19 yaşın da sanıyorsam fb ye daha çok katkısı olur.

0|0
    0|0
  • Robbeni istemiyorum kesinlikle adam resmen müzmin sakat Markovic ilerleyen yıllarda cok daha iyi olacak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...