Hoşlandığın erkeği nasıl etkilersin? yani onun da senden hoşlanmasını nasıl sağlarsın?

birinden hoşlanıyorum ama dogru düzgn knusamıyoruz nasl onu etkileyeblrm?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• hoşlandırmak senin elinde değil. hoşlanacaksa hoşlanır. ama şu senin elinde. hoşlanmayacağı şeyler yapıpta kendinden uzaklaştırma

0|0
    0|0
    • ben zaten snfta cok fazla konusan bri degilim yani onun gözune batacak harektler de yapmyrum. ama bi kere yanls bsy syledgm içn bni elştrdi. sanki srkli benim ne yaptgmı kontrol ediyo gbime geliyo.s

• ya redderse oda var ama.s

• hiç bozuntuya verme. bozulma bozulsanda belli etme. bir de acele etme. biraz sende tanımaya çalış önce. sana dediklerimi hemen aynı gün aynı anda yap demiyorum. yavaş yavaş

Erkekler Ne Diyor 6

• Sevecen davran.Utanarak bakma tebessümle bak ve pozitif ol.Yakın arkadaşınmış gibi konuş şaka yap..

0|0
    0|0
  • erkeklerden hoşlanmam

0|0
    1|1
  • Ona karşı fazla heycanlanma onun dikkatini bir şekilde çekmeye çalış ona eski sevgilinden felan bahset kıskandır ama onu ümitsizliğe düşürecek dereceye getirme onunla ilgilen ama fazla ilgilenme ona karşı rahat ol. ama yavaş ol.

0|0
    0|0
  • cazibeni kullan

0|0
    0|0
  • git konuş ona gülümse senin sadece ona gülümsediğini fark etsin

0|0
    0|0
    • ben onun yüzüne bakmaya bile utanıyorum umarım gülümserim. gülümsedgm zamn etkilnrmi yani

• sadece ona gülümsediğini anlarsa etkilenir başka taraflara bakarken hiç gülme mesela

bi de utanmamaya bak çekingen biri olsan bile senin ağır başlı olduğunu görüp duygularını açmaya çekinebilir karşındaki

• tesk ederm cok sagol :)

• kadınlığını kullanman gerek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bunu söyle ona link

1|0
    0|0
  • ilgilenirim ben haric baska bişiiye vakit ayrmasına müsade etmem tabi baslarda. onu fanusa alırım illaki etkilenicek

0|0
    0|0
  • Benim tpekilerim acaip ya. Belli etmemek adına daha bı ters davrandığım olur bazen. Eger birşeyler alabiliyorsam karşıdan belli ederim tabi.

0|0
    1|1
    • karsılık aldıgımı da anlayamıyrum. bazen bana bakıyor bazen bakmıyor anlayamıyorum

• cilvee yaparak

0|0
    0|0
  • sürekli ilgilen onunla görüsmeye calış ve sevimli masum davran

0|0
    0|0
    • gecen soru gsterdm dersleri cok iyi diye bu knuyu blmıyorum dedi. onnla knusmak içn soru gstermstm

• Etkilemeye çalışmam, karşılık alırsam bende belli ederim..

Aksi takdirde uğraşmam..

0|0
    0|0
    • benmle konusmk içn ugrasıyor gbme geliyor ama bazende öyle degil gibi ..s acaba hoslandgmı söylesem mi

• Konusun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...