Twitterda bir Batuhan Karadeniz ismidir gidiyor gs taraftarının düşüncesi nedir?

Batuhan'ın gs transferi dedikoduları almış yürümüş. Konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• 3 büyüklerde oynayabilecek ne futbol kalitesine nede o çapa sahip. Alırsa gs bu seneki hatalarına bir yenisini daha ekler.

1|0
    0|0
    • Hemen saldırmaya meyilliler. Batuhan gibi rezil bir karakter 3 büyükle tekrar anılırsa tabiki soracağım.
      Batuhandan 1. Lig takımlarına bile hayır gelmez.

• Dedikodu yaptı diyen kişi , hemen ardından süslü özelde senin hakkında neler dedi diyor :)

Özeldeki muhabbeti içinde tutamayıp kıza aktarmaya ne denir? Ki o zat özelde kimlere ne dediğini unutmuş

• Sakinim. Neyse tekrar bildirim gelirse engelleyeceğim.

En İyi Kız Görüşü

• Sorma böyle sorular artık, bak sorua gelen tek kız oldum yine ve bende trollemeye geldim =/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Gs 'liyim ama yıllardır takip etmiyorum. Fikrim de yok.
    Sırf şu soru sürekli önüme düşüyor diye yanıtlıyorum.
    :)

1|0
    0|0
  • Twitterda o kadar isim dolaşırken Batuhan isminin soruda sorulması enteresan.
    Kimse merak etmesin Galatasaray er ya da geç Türkiye liginin en iyileri olacak isimleri kadrosuna katacakdır.
    Batuhan ismini Galatasaray taraftarı kabul etmez.

2|0
    0|1
    • Enteresan olan nedir? Batuhanın sansasyonel ismi için soru açılması kadar normal bir şey mi var?

• Kadın yorum yapmak için benim engelimi kaldırmış sonra tekrar engel atmış tövbeler olsun çok güldüm :D
      Benim bir şeyi sizin yüzünüze söylemem için daha görünce korkup engellememeniz gerekli. Ben yüzünüzede futbol konusunda bir şey bilmediğinizi, hatta tek bildiğinizin yıldız sayısı ve UEFA kupası olduğunu söyledigimi hatırlıyorum. Defalarca yaptığınız dedikodu şimdi biz yapınca zor geldi demek :)
      Kusura bakma @-Wes10- senin süslüyüde engelliyorum böyle gelip yorum yapıp engelliyor komik oluyor. :D

• Hala konuşup sataşıyorsun. Kardeş susmakta bir erdemdir saçmalamaktansa. Konu dışı onca yorumuna müsamaha gösterdim daha fazla göstermeyecegim kankilerinle başka sorularda konuşursun. Konu kapansın diye sakin kalmaya çalısıyorum tekrar Bildirim gelirse seni de engelleyecegim.

• O adamı halı saha maçına almam!
    Takıma geleceğini zannetmesem de öyle olursa Denizli'nin muhtemelen bunadığının resmi olur...

1|0
    0|0
    • Yönetici kadrodan biri hücum hattı için iyi alternatif olur diye açıklama yapmış. :)

• Umarım olmaz. Gittiği hiçbir takımda tutunamamış, karakter sorunları olan birinin süper ligte üstelik büyüklerden birinde olması tam bir hayal kırıklığı olur.

• Umarım olmaz evet.
      Hayal kırıklığı yaratan bir dolu adam var zaten, üstüne bir de bu karaktersizin gelmesine gerek yok cidden...

• Gelmesini istemem

1|0
    0|0
  • Futboluyla olmasa da Eskişehir'de efsaneleşmiş bir futbolcudur. Son model aracıyla iki saatte İstanbul'a varmış diye bir söz dolanıyor ve bütün halk saygı duyuyor. Böyle efsane bir adam gelsin takımımıza, memnun olurum.

1|0
    0|0
  • alsınlar alsınlar 100 yılın kazığını yesinler

1|0
    0|0
  • İstanbul gecelerinde kaybolur.
    ona önce şenol güneş el atmalı

1|0
    0|0
  • bu adamda kesin torpil var top oynamayı bilmiyor göbegi almış başını gitmiş nasıl top oynucak :D

1|0
    0|0
  • aman aman

1|0
    1|1
  • baatuhan çok başarılı bir forvet olcakdı kendini yaktı

1|0
    0|0
  • O adamdan bir fok olmaz 3 ligden topçu al daha iyi

1|0
    0|0
  • Twitter kullananlardan degilim
    zira şüphesizdir ki biz gereksiz insanların boş konuşmalarından kendimize pay çıkaranlardan degiliz.

0|0
    0|2
    • Yönetici kadronuzdan biri tarafından haber onanmış :)

• Yönetim kadrosunca hücumda iyi alternatif olarak kullanılabilir diye haber onanmıs diyorum. Son kez.

• şüphesizdir biz bu tip konularda yapacagımızı biliriz.
      Yönetim kadrosunca saldırmaya meyilli olmak ne demek tir aga xd

<Zira Tasvip etmiyoruz

• Zaten gs yönetimini anlamak mümkün değil zira sezon başında yapılan çok yanlış işler var artık gs yönetiminin yaptığı hiç bişeye şaşırmam

0|0
    0|0
  • Futbolcu muydu ki o?

0|0
    0|0
  • eğer doğruysa tam bir fiyasko olacak gs de yakın zamanda başka değişirse kimse şaşırmasın

0|0
    0|0
  • Puhaha bu kanka benim sira arkadasim cok serefs iz dir kendisi

0|0
    0|0
  • Solarım öyle transfere

0|0
    0|0
  • Umut bulut vakası olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1