French Oje hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Burdan bi üyeye sözüm vardı french yapıp atıcam diye.. anımsayamadım nıckını. umarım gorur sorumu :)

bu ilk sürerken tamamlanmamıs hali..

link

mutlu son :)

link

link

link

olmuş mu ? siz ne düşünüyorsunuz french ojeler hakkında .. beğeniyor musunuz? :))

0|0
1114

En İyi Erkek Görüşü

• Soyle elleri bakımlı guzel olan hatunlara evlenme teklif edesim geliyor ya. Gayet basarılı olmus.

2|0
    1|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• wow teşekkür ederim çabuk uzamışlar eline sağlık hepsini çok begendim harikalar biraz geç gördüm ama devamını beklerim 5 yıldız veriyorum kuyruklu yıldız vermek isterim :) :)

1|0
    0|0
    • ortalama 3 yıldız olmus ama 5 yıldız verdim bu kadar güzel frenchli tırnakları yıldız yagmuru olması lazım dimi :)

• Bileklerinde ne var senin :/ laptop'uda simlemişsin :P

1|0
    0|0
  • Simlisini beğenmiyorum biraz daha kısa olduğunda tırnaklar süper duruyor o tarzın hastasıyım en çok onu yakıştırıyorum güzel eli olan kadınlara.

1|0
    0|0
  • Çok olmuş canım ya, tebrikler

1|0
    1|0
  • bana göre bordodan sonra bi' hatuna yakışacak en güzel oje rengidir..

1|0
    0|0
  • french vazgeçilmezimdir:)

1|0
    0|0
  • Wy arkadas yinemi sen ya :D tirnagin icini boyamayi biraktin simdide frenchemi taktn :DD

0|0
    0|0
  • Evein avizen ve kazzagin guzelmis

1|0
    0|0
  • Ne kadan değişik.

1|0
    0|0
  • french oje sürülebilecek en ii model ama biraz daha ince sürülse daha şık olur sanırım..kalın sürülünce biraz itici görünmüş.

1|0
    0|0
  • k.bakma ama ben beğenmedim .

2|0
    0|0
  • o tırnakları kessss

2|0
    0|0
  • Çok beğendım ama bırının kalbi krıldı sanırım.. :(

0|0
    0|0
    • Offf offf eşek kafammm offf :/// Ne çöldeki kumları toplasam ,nede gök yüzünden dünyaya düşen her yağmur tanesini tutsam senin için... kırdım kalbini bir kere. Ama sana her zaman değer verdıgımı unutma... Keşke hemen gıtmesen bagırsan çagırsan ama susmasan bu ınsanın canını daha çok yakıyor... Umarık cevap yazarsın İlgili kişiye duyrulur :))

Kızlar Ne Diyor 11

• Çok güzel olmuş, ayrıca tırnakların çok güzel kısa french'leri hiç sevmiyorum bende uzun yaparım buda benmki bknz: link

4|0
    0|0
    • O zaman olur bak uyumu

• Rose.. Ellerin harikaymis

• Ferah bi görüntüsü oduğunu düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Olmamış maalesef link bu tarz daha bakımlı duruyor

2|0
    0|0
  • Eli bakımlı ve temiz gösteriyor seviyorum

1|0
    0|0
  • ellerin çok güzel..zevk bu ben sade olanı seviyorum

1|0
    0|0
  • pırıltılı yapmasan daha güzel olacakmış

1|0
    0|0
  • Bazen tipexe bandırılmış gibi adi duruyo, güzel ve özenli yapılırsa çarpıcı olabilir.

0|0
    0|0
  • kısa tırnağa daha çok yakışıyor bence french

1|0
    0|1
  • ha bide beyaz kısmını fazla kalın sürmüşsün

0|0
    0|0
  • French manikür seviyorum ama çok zahmetli. Özellikle uçları boyamak. Bant yapıştırıpta mı boyuyorsunuz yoksa başka kolay bi yolu var mı?

0|0
    0|0
    • ben bıse yapıstırmıyom valla bantla yapanları cok gordum ama kolay oluyo dıyolar.. bn bıse yapıstırmadan allah ne verdıyse girişiyom fırçamla :))

• Ben bişey yapıştırmadan yapamıyorum düzgün olmuyor. Çok zahmetli ama güzel :/

Güle güle kullan sende frenchlerini :)

• sagol canım

Yükleniyor...