Göğüs küçültme?

arkadaşlar kardeşim 11 yaşında ve göğüsleri aşırı büyük lütfen yardım edin ameliyat dışında zayıflarsa geçermi egzersiz örnekleri verin. Ben bu hesabı kardeşim için açtım benim bir problemim yok ancak kardeşim göğüslerini çok kafaya takıyor ne yaparsa küçülebilir.

Güncellemeler:
doktor normal dedi ama yaşıtlarına göre büyük.
peki sizin ki kaç yaşında durdu? göğüsü büyük olanlar için soruyorum.

0|0
511

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşin kilolumu

0|0
    0|0
    • boyu 1,50 kilosu 40

• bilmiyoruz ölçmedik.

• Yani kilosu normal zayiflamaya çalışması sağlıksız bir durum oluşturur. Çünkü kilo genel anlamda gider iyice böyle cirkin kuru dal gibi olur ki bu daha kötü bir görünüm oluşturur ve iyice keyfi kaçar

En İyi Kız Görüşü

• Ne kadar buyuk olduguna bagli ben de 12 yasinda 80b takiyodum, lisede 90cye cikti sonra durdu. yani hormonal bir sey oldugunu sanmiyorum. kalitsal olabilir ya da kiloyla alaklai. asiri buyuk olmadigi surece buyumesi daha iyi, buyumemesi anormal olurdu

0|0
    0|0
    • kaç kiloydun 11 12 yaşlarında? ve boyun kaçtı?

• @Picin_Teki peki de benden. mesaj beklersen biraz fazla bekleyebilirsin, cunku ben bu uyeligi sadece bir soru sormak icin acmis zavalli bir xper 1 im

• Hesabın zavallı olabılir ama hesabın sahibi cok asil o dediğini yaaptım

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Doktor normal dediyse endişe etme

0|0
    0|0
  • Arkadaşım, boşuna uğraşmayın. Ameliyatsız büyümesi de küçülmeside mümkün değil. Sadece kilo aldığında veya verdiğinde, o da bir yere kadar. Bu yaşta buyumesi ileride çok çok büyük olacak demek değil. Ergenliğe erken girmiştir. Gelişimini erken tamamlayıp çok büyümeden de bitirebilir. Çok dert etmesin, sporcu sütyeni kullanabilir çok belli olmasın istiyorsa.

0|0
    0|0
  • Buyudukce duzelır dıe dusunuyorum kanks

0|0
    0|0
  • zayıflasın.

0|0
    0|0
  • 11 yaşında o kadar büyükse bence hormonal bir bozukluk vardır doktora gözükün.

0|0
    0|0
  • Tam ergenlige gecis donemi. Bir anda buyuyup daha sonra o boyutta kalabilir. Kizlarda bir anda degisim erkeklere oranla daha olabilecek bir durum. Bence bir süre daha beklemekte fayda var.

0|0
    0|0
  • spor yap

0|0
    0|0
  • 3 gun oncede sormustun 11 yasinda bir kizin kafaya takacak nasil gogsu olabilirki☺️

0|0
    0|0
    • yani 16 17 yaşındakiler gibi kilosu 40 boyu 1,50

• hayır sütyen daha toplu gösteriyo ama dahada belirginleştiriyo o yüzden yarım atlet kullanıyo

• Boyle dersen kardesinin neyden sikayet ettigini anliyamayiz 😳😳

• Herkes buyuk idter ugrasma

0|0
    0|0
  • Kilo varsa normal kilo verirse göğüste ki yağ oranlari duser

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Büyük derken ne kadar büyük mesela? Kaç beden?

0|0
    0|0
    • sütyen kullanmadığı için bedeninini ölçmedik ama 16 17 yaşındakiler gibi

• Söylediklerinden kimse bir sey anlamadı bence. Belki de hersey normaldir ama size büyük geliyordur kimbilir. Ortada ölçü yok, buradaki kimse gormedigi icin yorum yapacak bilgimiz ve fikrimiz yok o yüzden. Ne desek yanlış olur :(

• 16-17 yaşında olup da gogusleri çok küçük olanlar da var. O yüzden yaptığın tarifler açıklayıcı değil canım. şahsen ben birşey anlamadım.

• kilolumu? kilosu yüzünden büyükse, kilo verdir

0|0
    0|0
  • burada doktor yok ananı babanı al git doktora

0|2
    0|0
  • Olabilir ya benimde buyuktu bir sure sonra duruyor zaten o

0|0
    0|0
Yükleniyor...