Konuşmalı mı, yoksa susmalı mı ?

Bi erkek bi kızın ondan hoşlandığınızı biliyo ama sosyal paylaşım sitesinde o kızla konuşmazken tanımadığı halde okızın en yakın arkadaşınızla konuşmak için can atıyo. Sizce o kız bidaha bu erkeğe selam yazmamalı mı yoksa aksine her çevrimiçi olduğunda selam yazmalı mı ?

Güncellemeler:
bişiler yazdığımda sadece cevaplıyo. ama arkadaşımla konuşmaları bitse bile sırf uzatmak için başka konular açıyo. utangacımdır mesajla bile olsa rezil olmaktan veya yanlış şeyler yazmaktn korkuyorum oyüzden benim ağzımdn sınıftaki ykın arkadaşım konuşuyo öyle olduğu zmn daha az stres yaşıyorum :)

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• yazmasın tabıkıde ıbne cocuk,arkdasına yavsıyo..o aldatır da senı,nasıl guvencen: )

0|0
    0|0
    • aynı şeyi bende düşünüyorum bide o diil çoğu kızla sosyal ortamda çok yakın konuşuyo ama aslında (tanıdığım kadarıyla) gerçekte utangaç bi çocuk. karşısına tanımadığı bi kızı koysan bu kdar konuşamaaz :D

• Çook yakışıklı. Kendisikimseyle çıkmamış ve hiçkimseye çıkma teklifi etmemiş. Ama çocuğun seveni bol. Sadece okuldaki gizli hayranlar tyetiyo bide okul dışın dakikızlaar vaar. Yakışıklı olduğunu biliyo Sıpaa :D

• bılse de kızlardan yuz buluyo..kosmayın pesınden bı afallasın ıbnecık:d

Erkekler Ne Diyor 5

• ne kadar sesiz kalınırsa o kadar pişmanlık yaşanır. tecrube ile sabittir.

0|0
    0|0
  • arkadasından hoşlanıyor

0|0
    0|0
  • hemen arkadaşından hoşlanıyor demeyin. ben mesela bazen en yakın arkadaşıyla muhabbet kurarım ki sevgilşisi varmı yok mu diye ?

0|0
    0|0
    • Ama konuşmalarında benden hiç bahsetmemiş. Ama bi erkek görmediği ve tanımadığı bi kıza sadece mesajlaşarak nasıl aşık olabilir kii ?

• Nerdeyse okullar açıldığıneden beri falan. arkadaşımı görmek istiyo. geçen gün bana ''ona selam söyle dedi'' :(

• iyi değerlendirmek lazım bence yaklaş iyice . nietini öğren sonra ona göre tavır takın.

• senden değil arkadaşından hoşlanıyor.

0|0
    0|0
  • arkadaşından değilde senden hoşlanması seni etkilemiş, selam diyebilirsin. ikinizde birbirinizden hoşlanmışsınız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...