Onun hayatının neresindeyim ?

Beraber çalıştığım birinden hoşlanıyorum.Benden kıdemli amirim konumunda.gün içinde daima yanımda etrafımda dolanıyor.hayatımda olup bitenleri merak ediyor.arkadaşlarımdan kıskanıyor.akşam bir planım varsa merak ediyor.işyeri dışına çıksam meraklanıyor arıyor.bana bakarken yakalıyorum.bir kız arkadaşı olduğunu öğrendim.laf arasında söyledi.anlatsana biraz dedim.şu şehirde öğrenci deyip bu kadarını bil yeterli dedi.benim hayatımı kontrol etmek istiyor ama kendi hayatı bol entrikalı ve kendisi gün içinde dışarı çıktığında hiç halim nedir diye sormuyor.neyim ben onun için ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• geldik fasülyenin faydalarına, iş yerinde yanlız kalmamak için yapıyor bunu sevgi açı o kişi ve sana birisiyle olduğunu söylüyor ki ileride öğrenildiğinde kafasına kakmayasın diye. eğer onu seviyorsan veya hoşlanyorsan bence ayırmayı dene çünkü o kadın ona mutluluk vermiyor ki aklı sende.

0|0
    0|0
    • ama geçen gün bir müşterimize benim yanımda her an evlenebilirim dedi.müstakbel eşi ben olmuyorum bu durumda.evlilik düşündüren biri şu an hayatındaki kişi :(

• düğününe gittiğimde gerçeklerle yüzleşip kendi yolumu çizerim diye umuyorum :(

Erkekler Ne Diyor 4

• Metres adayı sanırım.

1|0
    0|0
  • İş yerinde seninle tatmin oluyor.Kafasına göre triplere giriyor saçma sapan hareketler çocukca.

0|0
    0|0
  • sen belli ediyormusun_?

0|0
    0|0
    • ediyorum yani etmeye çalışıyorum.sonra korkup geri çekiyorum kendimi.sonuçta kız arkadaşı olduğunu bile bile yaklaşmak olmaz yakışmaz.

• zaten aşık olurken tipin pek önemi olmuyor ona göre güzelsindir :) ayrıca kız arkadaşı varsa aklını celme bence uzaklas aynısının sana yapılması hosuna gitmezdi dimi

• kesinlikle gitmez mantıklıyım duygularımı kontrol etmeyi bilirim ama kız arkadaşına karşı zaten gerçekten aşık değilse ilişkisini bitirmesine sebep ben olmasam da bitirecek ilişkisini.ben kız arkadaşına olan duygularını da merak ediyorum aslında.yorumların için teşekkür ederim :)

• Sana açılamıyor bi arkadaşına söle senin için ondan öğrensin . Yada sen direk sor bni nie izliyorsun die.2 kelimeyi söyleyemssen hep esir olursun düşüncelerine.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kız arkadaşım var ama sen de yedekte dur ondan bıkarsam seninle eğleniriz...

0|0
    0|0
  • Yönetici konumunda ve pek bir işi yok galiba onun eğlencesi olmuşsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...