Ağlayan bir insan gördüğünüzde sizde üzülürmüsünüz

mesela araba kullanırken dikkatimi çekti kadının biri kapının önünde içten sessiz bir şekilde akıtıyordu göz yaşlarını acaba ne derdi var die düşündüm üzüldüm kadına bütün gün aklımdan çıkmadı

hastanede sıra bekliyorum o ara hemşire geldi doktoru çağırdı hastayı kaybettik die akrabaları ağlıyo filan böyle şeyler acayip etkiliyor beni siz böyle şeylerle karşılaşınca etkileniyor yada üzülüyormusunuz

0|0
142

En İyi Kız Görüşü

• ben bu konuda aşırı hassasım mesela o kadını ben görsem kesin yanına gidip konuştıurmaya çalışır sorununa ortak olmak yada cözmek icin ugraşırdım:(

1|1
    0|0
    • ama insan tereddüt ediyor ben ağlıyor olsam yalnız olmak yalnız kalmak isterdim o yönde empati kurdum

• duruma göre yalnız bırakırım ama yanına gitmeden ögrenemem bunu belkide birine ihtiyacı vardır..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 13

• Ağlayan erkek görürsem dayanamam aglarım.

0|0
    0|0
  • Ağlayan birisini gördüğümde dayanamam ben de ağlarım:(((

1|1
    0|0
  • ben en küçük şeyde ağlarım dayanamam çok üzülürüm...

0|0
    0|0
  • insanlar ağladığında genelde üzülürüm ama karşılıklı ağlamam...fakat bir bebeğin ağladığını duyduğum anda içim parça parça olurr...

0|0
    0|0
  • üzülürüm

0|0
    0|0
  • üzülürüm benmde gözlerim dolar anında"

0|0
    0|0
  • ben etilieniyorum, arkadsim veya tanidigim biriyse bende aglayiyorum onunla birlikte cunku sevdigim birinin uzulmesine dayanamiyorum...son olarak vicdani olan herkes uzulur ama vicdan ve empati yapma yetenegi yoksa umursamaz...

0|0
    0|0
  • Beraber ağlarız.

0|0
    0|0

• Çok...

0|0
    0|0
  • Ağlayan erkek bi dostum ağladığında yanına gidip beraber ağladığım da olmuştur :D

0|0
    0|0
  • evet üzülürüm. korkmasam kızıcak die gider konusurm

0|0
    0|0
  • Her zaman değil, duruma göre etkilenirim.

0|0
    0|0
  • yani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• evet yaa cok üzülürüm

hele sehit agilesi aglarken bende dayanam aglarim sonra kankam agliyordu ben dayanamiyodum kizin aglayisina bende agliyordum onla

0|1
    0|0
  • Ağlayan bir insanı gördüğümde aslında kaçarım

ama değer verdiğim biriyse sarılırım destek olmaya çalışırım :( kıyamam

0|0
    0|0
Yükleniyor...