Baylar bayanlar yorumlarınızı bekliyorum :))

düşünün bi arkadaşınız var sizden daha güzel birlikte dolaşırken milletin gözü onda arkadaşlarınızla tanıştırırken ayy ne kadar güzelmiş falan diyolar. siz olsanız kıskanır mıydınız veya kin tutar mıydınız.ha bide sevgiliniz var tabi ve seviyo sizi

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• güzellik göreceli bi kavramdır kime göre güzel ? ve bugune kadar kıskanma olayıni hiç yaşamadım ne mutlu bana :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sevgilin varsa takma seni seven zaten sevmiş başkalarını takma o arkadaşının istediği kıskanılmka sadece bu

0|0
    0|0
    • ya olay benle ilgili değil iki arkadaşım arasında geçiyo ikisi de çok iyi gerçekten çok temiz insanlar bi süre önce nedensiz yere sevgilisi olan arkadaşımın en yakın arkadaşıyla arası açıldı konuşmamaya başladılar bende arada kaldım

• ya işte ön yargılar yüzünden beeli bir bir güven eksikliği

• benimde cevap veresim geldi niye kıskanıyım kimseyi kendinden daha güzel görme herkesin bi kusuru vardır ben bana göre dünyanın en iyi erkek iyim bunu millete gösterip ilgi toplamaktansa kendime saklar mutlu yasarım güzellik göreceli ve gecici birseydir unutma

0|0
    0|0
  • Kin tutmam ama evet kıskanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dürüst olmak gerekirse istemedende olsa kin tutardım, kıskanırdım.

0|0
    0|0
    • peki bir süre sonra onu küçük düşürmeye veya da yanlız kalmasını sağlamaya çalışır mıydın

• Hayır tabii ki küçük düşürmezdim eğer erkek arkadaşımla sohbet içinde bulunuyosa arkadaşlığımıza ara verirdim.

• Kıskanmam, kompleksli bir bünyem yok.

Beğenilmek herkesin hoşuna gider en nihayetinde ama kimsenin kimseden eksiği/fazlası yok her şey geçici...

0|0
    0|0
  • evett.. onu yanımda dolaştırmam.

0|0
    0|0
    • peki ciddi ciddi mi söylersin yoksa şakaya mı vurursun yani

• hımm ya kıza üzülüyorum

• aksine arkadasım güzelliği keyif verir

0|0
    0|0
Yükleniyor...