İlk telefon konuşması

çok hoşlandığım ve 2 gün onnce tanıştığım bir kızla bugün ilk defa telefonda konuştuk ve ardından mesajlaşmaya devam ettik mesajların birinde ''canım çok sıkkın oofff'' diye bi mesaj geldi ne oldu diye sorduğumda 3 günce mağazada paramı çaldırdım ve ev kıramı ödemem gerekiyor şeklinde 2. bir mesaj daha geldi babamı arasam hemen halleder gibi, kira bedeli benim için önemli bir miktar değil ama ilk konuşmaya başlangıçta böyle bir tepki tuhaf geldi eğer isterse kirasını ödeyebileceğimi söylemedim ama kararsızda kaldım açıkçası. sizce peki?

Güncellemeler:
arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ederim.
bakalım devam eden gelişmeleri paylaşırım artık iyi haberlerle donerim umarım :)

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• bi bayanın ilk telefon konusmasında bunu söylemesi normal değil bence seni kullanmaya calışabilir..şimdi diceksin ki cok kötümsersin ama empati yap kendini koy yerine sen olsaydın oyle bi muhabbete girermiydin ilk telefon konuşmasında..hic normal değil bence sadece dinle yorum yapma üzüldüm filan de..baktın ki devam ediyor bu konuya ailesine söylemesi gerektigini söyle..2 gün önce tanıdıgın kızın kirasını ödersen bi hafta sonra kızı nufusuna alırsın söyliyim:)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sorunu benimseme ama görmemezliktende gelme. Yani geçmiş olsun, sana birşey oldumu yada umarım en kıza zamanda hal olur gibi

0|1
    0|0
  • yeni tanıştığım ve duygusal anlamda bişiler hissettiğim birine kişisel sorunlarımdan bahsetmeyi doğru bulmuyorum ki babasının ödeyebiliceğini söylüyorr böyle bi durumda dile getirmek yersiz... duygusal yaşantımı sorunlarımla boğup ilişkimi tüketmek istemem...

0|1
    0|0
    • umarım yanılırım ama böyle olmasıda beni bu durumu size sormamı sağladı işleyişte bir sorun var yani.

• bence var zaten bir sorun olmasa bu soruyu sorma ihtiyacı hissetmezdin seninde sçylediğin gibi...

• rica ederiz yeterki yalnis yolda olma

0|1
    0|0
  • Bencede tuhaf olmus senden bekliyo yardimi ama sakin yapma.

0|1
    0|0
  • yahu saf mısın kurtul kızdan yol yakınken

0|1
    0|0
  • dikkatli ol derim

0|1
    0|0
  • İlk konuşmada neredeyse para isteyecekmiş senden yani :)

Olurmu öyle şey,varsayalım aynı durumda sensin bunu ilk tanıştığın biriyle paylaşır mısın ?

Ben şahsen böyle bişeyi diyen kız arkadaşımdan bile uzak dururum..

0|1
    0|0
    • keşke olmasaydı böyle bişey ve gerçekten yanılmayı istiyorum, körü körüne inanmayı değil.

• doğru ve mantılı düşün sen ilk konuştuğun bir kıza,maddi sıkıntılarını anlatır mısın,

bunu gururuna yedirmisin?

İlk konuşmada söylenilecek laf değil bu,bence..

• belki ayrıntılarını söylemek istedi. senden istemeden öyle bir sey yapma. isterse o işte bir bit yeniği var demektir.

0|1
    0|0
  • Bunu ona açıkça sor.Sence ilk konuşmada para muhabbeti hoş muydu de tepkisini gör ve akıllı davran.

0|1
    0|0
    • diyebilir miyim bilmiyorum:) şimdilik sadece izliyorum dikkatli olmaya çalışıyorum.

Erkekler Ne Diyor 5

• yonacak kaz arıyor kız uyanık ne kadar hoşlanırsan hoşlan yol ver uzak dur bundan .

0|1
    0|0
    • hatta sende aynısını yap şu taksidi ödeyemedim gibisine tepksine bak bakalım .D

• önemli bir meblağ değilse öde gitsin. zaten bir şey olursa da erkenden anlamış olursun o zaman. ama dediğim gibi önemli bir meblağ değil dediğin için diyorum

0|2
    0|0
    • yani sorun o da değil mesele o yapacağım şeyin doğru bir adım olup olmayacağı.

• meblağ önemsizse doğru adım. nedeni de yukarıda açıkladım, yamuk bir durum varsa baştan belli olur zaten

• sakın ödeme alıstırma ...

0|1
    0|0
  • babası hemen hallederse canı niye çok sıkkınmış

0|1
    0|0
  • dertleşmek için söylemiş olabilir.yada herkese öyle yapiyordur

0|1
    0|0
Yükleniyor...