Fitness vucut geliştirme yapanlar bakabilirmi?

Merhaba arkadaşlar 2 aydır spor yapıyorum idmanlarda bacak çalışmıyorum nedeni ise 4 tane platin var bacagımda yük veremiyorum bu 2 ayda 8 kilo verdim ve kas kütlesi kazandım hafifden geçenlerde bir yerde gördüm bacak çalışmadan vucut gelişmez diyorlar dogruluk payı varmı?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kaç senedir spor yapıyorum ve özellikle bacak çalıştığım hiçbir zaman olmadı, basketbol oynadığım için düzenli olarak çalışmış olabilir bilmiyorum. 20 yaşındayım hala gelişiyorum bacak çalışmıyorum ama ağırlıktan önce bisiklette interval yapıyorum çünkü bu antrenmandan önce vücudu uyarıyor nispeten hazırlan mesajı veriyor ve kas gelişimi için önemli olan hgh salgılanıyor tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Bacak tüm vücuda büyüme hormonu veriyo o yüzden üst vücudun bacak calismassan yavas gelisir

0|0
    0|0
  • bacak calısmadan vucut gelısır yalan solemısler kardesm sana ama bacak calıs cunku belden yukarısı gelıstıkce bacaklar zayıf kalacak buda gorsel olarak kotu duracak platın olabılır sende fazla agırlık vermeden step step arttır agırlıgı

0|0
    0|0
  • bacaklarını pasif bırakıp sadece bel üstüne odaklanırsan berbat bir görüntü ortaya çıkar orantısız kas oluşur

0|0
    0|0
Yükleniyor...