Ilgilenmesi için n'apmalıyım bir süre o mesaj atmadan hiç mesaj atmasam olur mu ayrılmıyor da ?

2 yıldır süren bir ilişkim var sevgilim müzisyenlik yapıyor haliyle gece çalışıyor gündüz yatıyor

zaten gezmeyide sevmez evcildir ama ilgisiz olduğunu düşünüyorum

bu yüzdende çok tartışmışızdır sorun olmuştur ama artık takmıyorum yaniona belli etmiyorum.

ayrılma aşamasına kadar geldik ara verdik falan ama yine kendisi mesaj attı ayrılmıyorda

biz ayrılamayız bunu biliyorum dyor sevgililer günündede tek taş yanları taşlı altın bi yüzük almış sevmese ciddi düşünmese neden alsın diyorum cimridir çünkü.

onun böle ilgisiz olmasına sinir oluyorum napmalıyım sabahları hep ben atarım ilk günaydın mesajlarını oda uyanıyor 3 4 de uyandımıda hep gec yazar.

bende o uyanana kadar hiç mesaj atmasam bi süre hep o uyandıgında atsa falan ilgilenmesi için napmalıyım ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• açık açık söyle. hep ben atıyorum de. kavga çıkarma ama

0|0
    0|0
    • bişey desem sorun çıkaran ben oluyorum olur ama bu halinden sıkıldım yani napçam bilmiyorum olmaz böyle tama ramız düzeldi diyoruz bişeyden şikayetçi olıyım hemen sorun çıkar yani hiç sorun olmasın istiyor ama sorun olmasına sebep kendisi

• sık konuşunca sıkılabilir, o yüzden yazmıyor da olabilir. bir iki gün dur bakalım ne olacak. sorarsa senin atmanı bekledim de dürüstçe :)

• sık konuşmuyoruz neyden sıkılcak istemiyorsa ayrılsın onuda yapmıyor anlamıyorum

Erkekler Ne Diyor 2

• Elindeki son kozu oynamışşın (ayrılma aşamasına gelmek ) bende bilmiyorum ne yap hmmm ...

0|0
    0|0
    • 2 kere geldik hemde 2sindede hiç mesaj atmadım hep atan o oldu bitirmiyorda ciddi olmasa bulur çalıştı yerden çalıştığı ortam herseye müsait ayrılmıyorda bi yanlışınıda görmedim seviyo olabilir ama belli etmediğini düşünüyorum

• oda büyük ihitmalle dur atmıyayımda o benımle ılgılensın dıye dusunuyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İlgilenmesi için hiç birşey yapma, zaman kaybı. Hiç mesaj atma ona. Mümkünse kendini tut 1-2 gün falan bakalım seni merak edecek mi ? Merak edip mesaj atacak mı ? Hiçç atmazsa anlarsın sana olan sevgisini ilgisini. İşmiş, Güçmüş bahane sevse ne yapar ne eder bi şekilde sana yazar.

0|0
    0|0
    • o mesaj atsada mı atmıyım

• Dediklerimi uygula bakalım. Sonuçları güncellersin bekliyorum.

• peki tskr ederim. ama ben bişey dedimmi sorun çıkartan ben oluyorum bişey desem tartışcaz yine ztn en ufak seylere snrlenir sinirli biri bide brz

Yükleniyor...