Balık yağı hapının zararları ve faydaları nelerdir?

Balıkyapı hapının zararları ve faydaları nelerdir? Boy uzamasına ve kemik gelişimine yararı olur mu? Kilo aldırır mı? Kalp riskini azaltır mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• boy uzamasına ben bir zamanlar "zinco " adlı hapı yutardım çinko hapı o uzattı sanırım ama balık yağı anca hafızayı arttırmada yardımcı bir hap...

• kaç cm uzattı peki?

• Öncekileri Göster
    • bence boyun iyi uzama ama yine de sen bilirsin:)

• bilemiyorum :(

Erkekler Ne Diyor 8

• Eğer balıktan hoşlanmıyorsan haftada 3 kez almanda fayda var.Balık tüketiyorsan 2 -3 kez balıkyağı almanında bir faydası yok.Kiloya gelince ben düzenli kullanıyorum.Sporda yaptığım için sorun olmadı.Fyadalı birşey balık tüketimi yoksa.

• zararı ne ola ki? Ben kullandım kilo falan aldırmıyor hikaye, zeki bir adamda olmadım. Kalp krizinden ölmedim daha öyle bir faydası olabilir.

• kilo alamayıp ilaca laf atma :P
      unutkanlığın var mı peki ilaç kullandıktan sonra?

• Öncekileri Göster
    • balık yağı hafıza güçlendirir der de ondan sordum :D

• hafızam zehir gibidir övünmek gibi olmasın:D

• sorduklarının hepsi oluyor.

• hadi ya :(

• Öncekileri Göster
    • tamam onu yenerim çok saol:)

• önemli değil

• Orta okulda kemik gelişimi için kullanan bir kız vardı sınıfta. Sonrasında aldığı kiloları bir türlü verememişti.

• Hapını bilmem ama, Balık yağı iyidir. Hafızayı güçlendirir. Kemik gelişimi için, bıldırcın yumurtası ve arı sütü öneririm.

• Öncelikle soruyo soranın yaşı ile ilgili bilgi lazım.50 yaşındaysan her türlü yağın fazlası zarardıreğer 5 yaşında bir çocuksan büyümek için elzemdir Sağlıkla ilgili sorularda yaş cinsiyet ve ırk önemli olabiliyor

• kolesterol yüksekliği yapar...dikkatli kullanın...

• Balık yağının öyle çok bir faydası yoktur. Önemli olan balık yağı asididir. Kalp damar sağlığına çok iyi gelir. Kiloda aldırmaz. Türkiye piyasalarında şuanda satılan bir çok balık yağına hakim olan birisi olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki eğer tüketecekseniz. 1. İçinde Omega 3 (balık yağı) ve Omega 9(bitkisel yağ) olsun2. İçinde kesinlikle Omega 6 (hayvansal yağ) olmasın.

Kızlar Ne Diyor 4

• Kilo aldırmıyor hafızayı ve kemikleri güclendiriyor diye biliyorum.

• emin misin?çünkü kullanmaya başladım tereddütlüyüm

• çocukken çok kullandım ve yakın geçmiştede bir süre kullandım, çevremde kullananlarda var kilo aldırmıyor :D

• peki bi deneyeyim teşekkür ederim :)

• ben uzun zamandır kullanıyorum .kilo ile ilgili bir sorun yok merak etme .balık tüketmediğim için kullanıyorum ben . bir zararı yok .

• kemikleri çabuk uzatır ama tam kalsifiye olamadığı için sağlam olmaz. biraz kilo aldırır. herşeyin fazlası zarar. kalp için de. yemek olarak balık ye(yedir) yeter. bi ürün doğallıktan ne kdr uzaklaşırsa o kdr kötüdür her zaman bunu unutma:)

• teşekkür ederim :)

• Balık hapı niye? balık yemek varken

• hapı daha kullanışlı koku da yamıyor agızda patlatınca eriyen tadı da harika

• değişikmiş

Yükleniyor...