Galatasaray'ın bu sezon şampiyonluk şansı yüzde kaç sizce?

Galatasaray'ın bu sezon şampiyonluk şansı yüzde kaç sizce?

0|0
4|26

En İyi Erkek Görüşü

• Çok az ama imkansız değil. Galatasaray'da hem yönetimsel olarak hem takım bazında ciddi eksiklikler var. Tabi Mustafa Denizli faktörü de bir avantajdır. Malum tecrübesiyle, deneyimiyle, kehanetleriyle!, tahminleriyle büyük bir güç. Mustafa Denizli'nin son maçta sonundaki röportajına bakarsak birkaç genç oyuncuya yöneleceklerini fakat yine de şampiyonluk yarışının içinde olacaklarını belirtti. Ama bence yine de çok zor bu. Çünkü ofansif yönü çok güçlü, genç ve geçen yıllara göre daha deneyimli bir Beşiktaş ve savunmasıyla ön plana çıkmış güçlü bir Fenerbahçe var. İkinci yarı ilk 9 takımın 5i ile kendi evinde oynayacak olması, derbileri de kendi evinde oynayacak olmasından dolayı %20 olarak şanslı görüyorum.. Umarım şampiyonluk yarışı devam eder ve seyir kalitesi yüksek bir lig izleriz.

0|0
    0|0
    • Ayrıca Mustafa Denizli'nin kriz yönetiminde tecrübesiyle başarılı bir teknik adam olduğunu da unutmamak lazım. (Not: Beşiktaşlıyım)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Bu sene işimiz gerçekten çok zor. Yönetimin hataları yüzünden en yakın rakiplerimizden 10-11 puan fark yedik. Zor ama imkansız değil. Her zaman her yerde forever Cimbombom. ⭐⭐⭐⭐

1|0
    0|0
  • Yüzde 3 buçuk

0|0
    0|0
  • yüzde vermek doğru olmaz ama çok düşük şampiyonluk şansımız
    ama her an her şey olabilir fikstür bizim lehimize sezonun ikinci yarısı
    oyunu biraz toparlarsak ve bir kaç oyuncu desteğiyle tablo değişebilir

0|0
    0|0
  • Galatasaray gönlümüzün şampiyonu

kimse kızdırmasın gider hayran olduğunuz takımı yerle bir eder

0|0
    0|0
  • 10 kanks

0|0
    0|0
  • Mehmet demirkola sorarlar gs artık şampiyonluk yarışından koptumu diye o da derki fb 1 puan gerisindeki bjk yi rakip görmüyor 10 puan gerisindeki gs ye bakıyor bjk 1 puan önündeki fb ye bakmıyorda 9 puan gerisindeki gs ye bakıyor ben bu şartar altında nasıl gs yarıştan koptu diyebilirim diyor

0|0
    0|0
  • % 10/11 ;-)

0|0
    0|0
  • yüzde 5

0|0
    0|0
  • galatasaray şampiyon olsun ben taksım meydanına cıkıcam kılotla ordan da ortkaköye koşucam

0|0
    0|0
  • Siffir siffir siffir 😀

0|0
    0|0
  • sıfır...
    nerede o tarih yazan aslanlar nerede bu ruhsuzlar

0|0
    0|0
  • %3 :D...

0|0
    0|0
  • yüzde 1 :D

0|0
    0|0
  • Beni moraliii sıffır sıffır sıffır.. :D Yani yüzde sıfır..

0|0
    0|0
  • Sıfır.

0|0
    0|0
  • Yüzde 5 veririm.

0|0
    0|0
  • Yüzde 20

0|0
    0|0
  • Derbileri içerde oynayacak olmasini da bir avantaj sayarsak yüzde 20-25 diyebiliriz. Futbolcular başarıya doymus durumda sağlam revizyona ihtiyaç var.

0|0
    0|0
  • %10 gibi birşey:)

0|0
    0|0
  • Yarami deşme :( vala bu sene verem oldum takımdan

0|0
    0|0
  • % 100

0|0
    0|0
  • 0 :(

0|0
    0|0
  • %50 immobileyi alırsa galatasaray forvet hiç bir sıkıntı çıkmaz Ryan Donk faydali olacakdir

0|0
    0|0
  • 3 buyulkerin Masa başı oyunları başlar ikinci yari ilk 5 hafta sonra belli olur 😀

0|0
    0|0
  • ziro :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Puan farkı 11 ama şöyle bir avantajımız var tüm derbiler evimizde onları kazanırsak ki kazanacağımızı düşünüyorum kapanır puan farkı imkansız Galatasaray' ca değildir 💛❤️

0|0
    0|0
  • Takımımızın performansı bayağı düştü. O yüzden %60 falan diyorum.

0|0
    0|0
    • beşiktaş ve fenerbahçe'nin kaç peki?

• Fenerbahçeyle Beşiktaş'ın performansını az çok karşılaştırdım. Dikkatli okuyun isterseniz. Ona göre bir yorumda bulundum.

• açıkçası beşiktaş fenerbahçeden daha çok zevk veriyor oyun bakımından. fakat, fenerbahçenin artısı da takım savunmasını oturtmuş olması ve yenilgiden daha uzak bir görüntü sergilemesi. @eskimesele

• Yüzde 0

0|0
    0|0
Yükleniyor...