Neler yaparsam bu kadın gibi olabilirim?

Boyum 175 ve 71 kiloyum link bu kadının vucudunun hayranıyım haftanın 6 gunu 1 saat spor yapıyormuş.Bende yapsam bunun gibi olabilir miyim?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Her şeyden önce kilo vermelisiniz ancak çok yavaş kilo vermelisiniz.Ani kilo vermek afedersiniz üzülerek söylemeliyim ki balık etli bayanlarda sarkmalara neden olur.Bu sarkmalar en çok göğüs ve karın bölgesinde görülür.Bu nedenle vücudu sıkılaştırmak için hareketler ve yavaş kilo vermek en verimlisi olur.

link

link

link

link

Daha da fazlası var siz inceleyin ancak bu hareketleri yapmadan önce diyetisyene başvurup test yapın aksi halde bu hareketler kaslarda yırtılma,kopma ve kemiklerde sakatlanmalara neden olabilir.Ancak kesin çözüm veren hareketlerdendir.

Umarım sorununuz yakın zamanda çözülür.İyi sporlar dilerim!

0|0
    0|0
    • Teşekkürler

• Yoo ssorun değil neden kırılıyım istersen şişko de.

• Estafurullah kendize böyle yakıştırmalar yapılmasına izin vermeyin bence.Hiç hoş bir şey değil zaten!

Erkekler Ne Diyor 18

• Vücudunda kalça ve göğüsleri sıkılaştırmak için uygulayabileceğin egzersizler var.Ayrıca beyaz tenliysen bronzlaşmak kolay.Ancak gizli kullanıcı yapmışsınız fotoğraf yok nasıl yorum yapmamızmız bekliyorsun.Yaptığınız şey doktora gidip göstermek istemeyen hastaların yaptığı şey gibi!

0|0
    0|0
  • Öncelikle kilon var ve o kilodan kurtulman eğer durumun var ise fitness a yazıl 1 2 düzenli olarak yap zaten hoca sana ne yapman gerektiğini belirtecek ve spor salonun da kilolarından kurtula bilirsin çünki bizim kadınlarımız kendince kilo veremiyor diyor ben diyete giricem sonra bi bakıyoruz 4 5 gün*e gine yemeye başlamışlar ama diyorsan tutarım kendimi peki tamam alirsin 2 kiloluk 2 tane dumbelll yaparsın eğzersiz evdede ama sabır işi bu evde dediğim gibi fitness olayınıda düşün beslenme olayınıda en az*a indir yani boyuna göre kilon fazla.

0|0
    0|0
  • 10 kilo falan vermen gerekir heralde. imkansız değil. bence olur.

0|0
    0|0
  • pantolonunun üstü güzel altı kötü..

0|0
    0|0
  • sabahları erkenden koşmaya çık..

sonra ewe dönerken 5 ekmek al kavaltı için..

tipik zayıflama spor yöntemleri :)

0|0
    0|0
  • hatunda 1 gram yag yok tas gıbı esnek bakımlı yırım onu :D

0|1
    0|0
  • Onun yaptıklarını yap..Harbi baya güzelmiş kadın da

0|0
    0|0
  • o belirli bir sure haftanın 3-4 gunu spor yapmıstır.onun gibi olmak istiyorsan eger vucut olculerını tahmın et.arttırımı nasıl yaparsın bilmemde en azından fazla olan taraflarını azaltırsın..ama istikrarlı calısmayla oda olur

0|0
    0|0
    • Kararlıyım

• bide yediklerinin sana ne verdiğine dikkat et.yağ karbonhidrat ve proteine bak vitmin mineral değerlerine falan bunlar önmli

• bırakta o senin gibi olsn :P

0|0
    0|0
  • senelerce yaparsan düzenli olarak olursun.

0|0
    0|0
  • olamazsın hiç bir zaman. kadın at gibi. ama zayıflasan iyidi

1|0
    1|0
  • yanlız hatun mermi gibi mi desem yılan gibimi desem bilemedim

0|0
    0|0
  • Sen ye hamur işini sonra spor yap :)

0|0
    0|0
  • Bu kızı gördükten sonra artık diğer kızların hiç bir önemi kalmadı benim için...

0|0
    0|0
  • iş sporda değil beslenmede :)

0|0
    0|0
  • Merhaba ben Dogu Almanya Gülle takımının asistan direktörüyüm takıma katilmak istermisiniz

0|0
    0|0
  • ben 2 senedir her gün 1 saat koşuyorum hala göbek gitmedi

0|0
    0|0
    • yediklerine dikkat etmiyorsundur ya da bira göbeği

• bence kimseye benzemeye çalışma kendin gibi ol ve Allah'ın sana verdiği şeyler için şükret

• Allah'ın bana verdiği vucuda iyi bakmalıyım saygı duymalıyım ama.

• Neden olmasın zamanla olur yeter ki bıkmadan vazgeçmeden devam ettir mücadeleni.

0|0
    0|0
    • Evet çok istiyorum hedef belirledim kendime beslenmeme ve sporuma ağırlık vericem.

Kızlar Ne Diyor 3

• Verebilirsinde veremezsinde bilinmez genetik, horman önemli. verenlerde var vermeyenlerde ama sen yapmayı dene sonuç alamazsan bırak.

0|0
    0|0
  • bu fazlasıyla zayıf,bence bu kadar incelmezsin yani 3 ay fitness yaptığını düşünsek 65 kilo olsan yine gayet iyi olursun ama 6 ay yapsan belki daha yakın olursun bu kadına.

kollarında göbeğinde falan yağ var mı? bu kadar uzun boyun var da neden hiç spor yapmadın,merak ettim.

0|0
    0|0
    • Spor yapmaya vaktim ve maddiyatım el vermedi okul vs uğraştım şimdi okul bitti çalışıyorum işe girdim maddi acıdan kazancım yükseldi kollarımda var kilo göbeğimde kalçalarımdada var eşit derecede kilo alıyorum

• Hamurlu yiyecekler yeme cola icme

0|0
    0|0
Yükleniyor...