Kapat

BİLGİSİ OLAN CEVAP VERSİN?

bacaklarımdan memnunu , vücuduma göre oldukça iyi ve ince fakat bacak kasımın olmamasından hoşnutsuzum. sauatın çok yararlı olduğunu öğrendim. araştırdığımda 30 günlük bir program var. nekadar yararlı bilemedim.önerebilcek?

0|0
0|3

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• şimdi şuna değinmek isterim squatın programı olmaz. yağ yakmak istiyorsan sabah kalktıgın ilk dakikalarda 10x5 set squat ayparsan yağlarını yakarsın. eger biraz kas olmasını istiyorsan squat harici hareketlerde yapan lazım. bunları youtubede bulabılırsın. benim bildigim bir kanala var. gencvefit ben bu kanalda obeziteden kurtuldum ve cok yararı dokundu. gencvefit kanalına gir ve orda 20 dakikalık kardiyo egzersizleri var onları yapıp iyi yemek yersen ne zayıfların ne kilo alırsın hafif kas yaparsın

0|0
    0|0
    • çok sağol ya deniyim bir :)

• bir sorun olursa diğerlerine yardımcı oldugum gibi yardımcı olurum sana mesaj atman yeterlı :D

• tamam sağol :D

• Spor antrenorlugu yapiyorum ayrica beslenme okuyorum tam olarak ne istedigini anlatirsan yardimci olmaya calisirim

0|0
    0|0
    • bacaklarımın kalınlık veya inceliğiyle herhangi bir sorunum yok. bacak kasım yok squatın bacak kas ve şekline falan çok işe yaradığını duydum. internetten iyice araştırdım birsürü program var squatı nasıl yapacağım hakkında hangisi doğru bilemiyorum.

• attım başı wigglw ile başlıyo hatta nickin :)

• Önemli olan spor değil beslenmedir çünkü kasın yarısı besinden gelir :)

1|0
    0|0
    • ya evet doğru dengeli beslenme var zaten ama işte program lazım 😐

• Google ye yaz bacak kas programı diye ordan bir sürü hareket çıkar evde yapmalık

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...