Yüzün gülünce, hayattan mutlu olunca çok seviniyorum ben hep boyle ol

Eski sevgilim ara sıra telde konuştugumuzda bana hep bunu diyor. Ben onu aramıyorum o arıyor. Yada mesaj atıyor.. 6 7 ay önce kendisi ayrılmak istedi. Sonra ben onun peşinden çok koştum.. İstemedi. Sonra ben kurumsal bir iş buldum, iyi para kazanmaya başladım, tarzım değişti, bana güzel şeyler yazmaya başladı. Şimdi peşimden koşuyor. Bu sfer de ben istemiyorum demek isterdim ama hayır hala istiyorum.. Sohbet ediyorduk işyerinden bir fotografımı gönderdim aman bu ne güzellik dedi, şımardım deyince şımar bebeğim şımar. Sen mutlu olunca ben çok seviniyorum dedi.

Annem de diyorki o seninle evlenmek istiyor. Ama evleneceği zamana kadar bekliyor. Evliliği düşünmeye başladığı zaman seninle evlenicek diyor.

Bir keresinde bana şöyle demişti.. "Ben seni alıcam zaten, bunu biliyorum." bazen de sen benim hayalimdeki kadınsın herşeyinle.. diyor..

Ne düşünüyorsunuz?

Yoksa sadece seni uzaktan sevmek aşkların en güzeli havalarında mı takılıyor.?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• hayır senin oncekı halınle sevememıs senı ama senın yenı halın ve paran ona cekıcı gelıyor tekrar beraber olmanı tavsıye etmem cunku su anki oldugun halını korumak zorundasın su ankı giyinisi tarzını herseyini eger onun sevdigi seyler degişirse seni tekrar bırakır

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tabi görünce seni işi var eli ekmek tutuyor geri dönüyor madem evlenecek seninle beraber olun şöyle düşünebiir bu kız nasıl olsa elimde beni seviyor ben başka kızlarla eğlenrim gülerim evleneceğim zamanda bununla olurum he şey olabilir yani her acıdan düşün

0|0
    0|0
  • sevgi olmadan evlilik akıllıca değil.. onda da sevgi pek yok..

0|0
    0|0
  • süründürme peşinden de koşturma seviyorsan biraz bekle bakalım gerçekten seviyormu yoksa işin var paran var havasında mı yada birisinden ayrıldı seni onu unutmak için mi kullanıcak bunları göz önünde bulundur yani kısacası biraz bekle ;)

0|0
    0|0
  • kalbini sesini dinle sonra biraz süründür peşine sevindir.

0|0
    0|0
  • bende eski sevgilime böyle diyorum evlenincede görüşcez kötü olsam evlenince benle görüşmez:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• anam biri daha ne çabuk unuttun peşinden koşturduğunu.sende onu koştur e anlarsın o zaman istemediğini.

0|0
    0|0
Yükleniyor...