Eline gitarını-bagetini alan gelsın !! :D

2 sorum var ks ailesi (:

1* niçin Metal-rock-gothc yada punk? ne hissediyosunuz bu tarzlrdn herhangı bırını dınlerken?

2*Bu kategorilerden hangısı uygunsa size o tarz müzikte ustune tanımam dediğiniz kişi veya grup (:

Ciddi olarak cevap istiyorum-sululuk yapicaklar az otede oynayın.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• 1. Goth sevmem punk ve metal müziği seviyorum, özellikle sporcu olduğum zamanlarda müsabakalardan hemen önce dinleyip kendimi gaza getiriyordum, iyi geliyordu baya :)

2. Punk türünde Blink 182 ve The Offspring çok dinlerdim ve çok severdim.

Metal türüne gelecek olursak bu müziğin bir sürü türü var ama ben sana yardımcı olsun diye 3-5 birşey sayayım ;

Metal : Megadeth

Proggresive metal : Tool ve Dream Theater

Elektronik metal : Combichrist

Bunlar benim kendi favorilerim, diğer türlerde de merak ettiğin varsa sorabilirsin.

1|0
    0|0
    • kendimde ilgileniyorum müzikle :) ben sadece burdakılern neler dınledgnı mrak ettim.

Megadeth benım ıcınde favorilerdendir.

• evet calıyorum zaten

• iyidir iyi :)

Erkekler Ne Diyor 7

• sex uyuşturucu ve rockn roll.

birazda blues katarsak. sağlam bir eric clapton şarkısı çıkar ortaya. yada içindeki öfkeyi kusmak istiyosan biraz metallica veya guns and roses dinlemeli insan ve zilleri parçalayana kadar sweet child çalmalı trampeti patlatana kadar enter sandmana adapte olmalı

1|0
    0|0
  • yani rock derim ama agır rock müziklerden hoşlanmıyorum.. prograssive rock ve ya alternative rock olabilir.. grup olarakta pink floyd,camel gibi gruplar bni tatmin ediyo sanırım.. aklıma geldikce yazarım :)

1|0
    0|0
  • Üstüne tanımam dediğim kişiler / gruplar ; elena siegman (death metal)

Coldrain ( trash metal) bi dinlersin herkesin üstüne tanımayacagı kişi farklıdır .

1|0
    0|0
  • ne bu gitar sevdası yaw.. herşeye de özenmeyin

0|0
    1|0
  • Kaptım darbukayı geldim, eğlencemi var

0|0
    1|0
  • 1 metal müzik dinlerken hücrelerimin yenilendiğini hissediyorum

2 rammstain

0|0
    0|0