Siz sevdiğiniz bir kıza mı ancak bunları yaparsınız normal bir arkadaşa da olabilir mi?

Aynı sınıftayız lise son ama onun beni sevip sevmediğinden hiçbir zaman emin olamıyorum çünkü öyle bir şey söylemedi ama mesela ben üzüldüğümde kendini bir tuhaf hissediyormuş beni kırdığını anladığında hemen özür diliyor sen beni önemsemediğinde kötü hissediyorum diyor yüzümün gülmesini istiyor ben üzgün olduğumda erkek arkadaşlarının yanında olsa bile yandan yandan bana bakıyor ona bakıyor muyum diye ondan bir şey istemiştim geçende de yolunu değiştirip onu almış geçmiştim orayı ama sen istedin diye aldım dedi bu çocuk gerçekten beni seviyor mu yoksa benim kuruntum mu?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Senin kuruntun

0|0
    0|0
    • peki neden böyle davranıyor olabilir sence?

• Sana değer veriyordur.Fazla duygusaldır.Belki gaydir (fazla duygusal oluyorlar.Ben bütün arkadaşlarıma böyle davranıyorum

• Ama hiçbirine aşık değilim.

Erkekler Ne Diyor 5

• sana değer veriyor seni seviyor işte ama belli ki nasıl açılacağını bilmiyo

ya da senin aynı hisleri taşıdığından emin değil seni kaybetmemek için açılamıyo

0|1
    0|0
  • sevgi dil ile ifade edilseydi bu dünyanın hali böyle olur muydu..

0|0
    0|0
  • Seni seviyor daha anlayamadınmı. Belliki cesareti yok seni kaybetmekten korkuyor. Git sen söyle basit kız olmazsın. Vakit kaybetme ;)

0|0
    0|0
  • yardımcı ol işte cocuga eğip durmasın kendını :) seviyor seni

0|0
    0|0
  • Seni seviyor arkadaşım ama söylemekten çekiniyor gerçi biraz belli etmişte :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu seni çok seviyoo bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...