Cok kolay unutur musunuz yoksa aklınıza gelir mi ?

Kızlara sorum size........Düşüncelerinizi bekliyorum

sizi uzun yıllardır siz seven hep peşinizden koşan sizi olduğunuz gibi kabul etmiş , sizi herhalinizle kabullenmiş gözünüz içe bakan, her fırattta jestler yapan biri olduğunu düşünün ama siz ondan hoşlanmıyorsunuz öğle birkişi çok kolay unutmusunuz yoksa aklınıza gelirmi ?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• evet geliyor sürekli aklıma bi de yakın çevre ortak arkadaşlar felan unutulmuyor...aklıma geliyor ama yaptiklarimdan da pişman değilim çünkü onu sevmediğm halde bi ilişkiye girilseydi yine üzülen o olacaktı hem de fazlasıyla. belki de şu an beni çoktan unutmuştur bilmiyorum bile ama evet aklıma çok gelir.

0|1
    0|0
    • gerçekten seni sevmişse unutmaz bi kenarda kalır ara ara ufuk ufuk kanar yarası çocuğun

• seneye aynı dershanede olma olasılığı çok yüksek. ben ne yapıcam o ne yapacak bilmiyorum...

Kızlar Ne Diyor 6

• Neden hoşlanmıyorum?

0|1
    0|0
    • Uzun boylu kaslı bi adam diğelim (piskola adamlarından değilim) belki ondan belki babasını kaybetmişti uzun zaman önce birazda babayerine koyacak bi birini arıyordur belki

• Kas dediğin nedir ki? Birkaç ay çalışır yaparsın. Babasını kaybetmiş kız da bi acayip oluyo, hem korunmak hem özgürlük istiyo.

• Gelir akla. ama ne zaman?

taki karsına onu sallamayan , canını sıkan sürekli onun işine burnunu sokan biri cıkarsa ah vah demelere baslar

0|1
    0|0
  • unutulur elbet,ama daha ıyısını bulamazsa eger hatun kulakların cok cınlar cok arar senı:D

0|1
    0|0
  • Tahminen 10 sene sonra:) Ne yaptım ben dedimdi.

0|1
    0|0
    • (Ne yaptım ben dedimdi.) anlamadım ?

• çok uzun sürmüş :) senin adına üzlüdüm ,ben 4 sene bekledim belki salaklık saflık ama beklicem demiştim sözümü tuttum.

• 10 sene beklemedim 10 sene sonra hatamı farkettim nasıl kaybettim onu dedim:)

• Hoslanmiyorsam aklima gelmez..

Ha belki bir gün, bir insan, bir obje onu hatirlatirsa aklima gelir.

0|1
    0|0
  • Hoşlanmıyorsam önemsemem. Allah razı olsun der meseleyi kapatırım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kişilik meselesi değişir yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...