Kendimi işime nasıl motive edebilirim?

Yenı ıs e baslıcam yarın. ve bugun sevgılımden ayrıldım. 3 senelık sevgılımden. yarın hıc gıdesım gelmıyo. bı ablanın yerıne asıstanlık yapcam. 1 ay ıdarelık.bana dukkanın anahtarını bıle verdı.sımgı gıtmemezlık olmaz ama canım cok yanıyo cok kotuyum

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel kardeşim aynı olayı biraz önce birine de yazım sanada yazıyorum allah c.c yardımcın olsun şuan biz ne söylersek söyliyelim sana yardımcısı olmaz bir nacizane tavsiyem var sana bir duş al abdest al iki rekat nafile namazı kıl şükret unutma her işte bir hayır vardır sana belki zarar gelicekti ileride kurtulmuşsun böyle düşün olumsuz olaylarda bir olumlu düşünce bulup ona yoğunlaş hayırlısı ile iyi olucaksın ..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• evde otursan daha mı iyi. kafan başka şeylerle mesgul olur. rahatlarsın. iş iyi denk gelmiş...

0|0
    0|0
  • bence git ve arada kendine zaman gecirecek işler çıkart arklarınla takıl sonra unutmanın en güsel yolu ama gecelere karışamam hep hatırlarsın bir süre...

0|0
    0|0
  • işe git, unutursun

0|0
    0|0
  • moral sıfırsa motıvasyonda sıfır

0|0
    0|0
  • Kedi canını yediğim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• işteyken acın geçer

0|0
    0|0
  • 3 sene gitmiş az değil tabi , ama olsun unutursun kimler unutulmuyor ki ... hem iyi yadnan bak uğraşın olur az hasarla atlatırsın canım ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...