Sessiz insanlar hakkında ne düşünürsünüz?

sessiz insanlar hakkında ne düşünürsünüz?

ayrıca hem güzel hem sessiz olanlar :))

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• çok çekici geliyorlar lisede vardı öyle tipler gidip konuşmaya çalışıyodum ama kafasını 1 kere kaldırınca 2.ye kaldırmıyodu :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• merak uyandıran herşey insanı tahrik eder

1|0
    0|0
  • ben hiç farketmiyorum ya onları..

0|0
    0|0
  • Fazla olmadığı sürece sorun yok. Ayrıca güzel değilde tatlı olması benim ıçin daha önemli :)

1|0
    0|0
  • sessizler bana gizemli geliyo.

1|0
    0|0
  • severim ben sessiz insanları.

1|0
    0|0
  • guzel olanlar sessiz olmuyor genelde

neyse hic birsey dusunmem haklarinda

1|0
    0|0
    • hayr hep fazlasyla güzel diye talipleri cok oluyor ama sonunda sıkılıp gidiyolar

• her ortamda hiçbir şey yapmadan dikkat çekiyorum valla :) ama benimde insanlarla samimi olabilmem icin belli bir süre gecmesi gerekiyor ve karşıma hiç sabırlı biri çıkmadı :)

• bol sans umarim sabirli birisi cikar karsina

• Kimileri sinsi olur .

1|0
    0|0
  • niye sessiz kalıyorsun muhbettmi sarmıyor sevmediğin insan mı oluyor o an bulunduğun yerde yoksa hep mi sessizsn?

0|0
    0|0
    • muhabbet sarmıyor çünkü hep gereksizce şeyler konuşuyorlar gereksiz konuşan insanları da sevmem zaten böyle değilsede bazı şeyleri karşı taraftan beklerim ilk onun samimi olmasını isterim

• muhabbet sarmıyorsa bende çok sessiz kalırım sorun yok yani :) rol yapmaya gerek yok sarmıyor arkadaşım işte zorlama derim gözlerimle

• birde ne zaman bir sevgili adayıyla tanışıcak olsam aynı sorun oluyo onlarda hep benden bekliyor ve sonu hüsran :))

• ya asosyaldır yada agırbasldır

0|0
    0|0
  • İçine kapanık utangaç çekingen

korkak diye düşünürüm

sevgili felan olunmaz doğrusu

ağzından laf almak için kırk dereden kırk kova su getirirsin :D

0|0
    2|2
    • eğer sabırlı olsalardı biçok insandan daha tatlı konuşan insan görürlerdi :D

• Bir kere başıma geldi öyle biride yok ben almayım :(

• saf görünümlü tipler ama onlar ne çakaldır onlaaar :)

0|0
    0|0
  • bide semppatik oldmmu tamamdır :)

0|0
    0|0
    • öylede işte hemen konuşturma çabası içine giriyolar biraz sabırlı olsalar iş çözülecek :)

Kızlar Ne Diyor 8

• Çok gizemli.ilham gelir bana kurcalamaya başlarım

2|0
    0|1
  • :) bayılırım

1|0
    0|1
  • bakışlarını incelemek lazım o zaman grçekten sessiz mi yoksa rol yapıp sinsice etrafımı izliyor onu öğrenmek lazım

0|1
    0|0
  • bulunulan ortamda niye sessiz kaldığını anlamaya çalışırım onunla konuşurum fakat onunla konuşmama rağmen hala sessizse bir daha muhabbet açmam çok sessiz insanlar bana sıkıcı ve bunaltıcı gelir.

0|1
    0|1
  • içine kapanık asosyal derim

0|1
    0|1
  • sessiz insan severim

0|0
    0|0
  • sevmiyorum ben, hiç anlaşamam sıkılırım.

0|1
    2|1
  • Gizemli, ilgi çekiciler...

1|0
    1|1
Yükleniyor...