Evde spor yaparak kilo vermek mümkün mü?

Yani başaran var mı nasıl yapmalıyım az bişey kilo vermem gerekiyor :( ?

0|0
13|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Brn spor yapmadan kiloma dikkat ederek bile veriyorum ki sende yaparsın 😊 hayır diyenlere de bakma onların tembelliği o

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Merhaba
    Uzaktan danışmanlık şeklinde yardımcı olduğum ve başarılı olan insanlar oldu ama sayıları az. Burada önemli olan SİZsiniz. Kendinizi disipline edebilmeniz ve düzenli olarak yılmadan verilen programı ve beslenmeyi uygulayabilmeniz gerekli.
    www.bodyfitnesshocasi.com
    “Makalelerim” başlığından konuyla ilgili veya ilginizi çekebilecek diğer yazılara bakabilir ya da özel ders / danışmanlık talepleri için iletişime geçebilirsiniz
    SAYGILAR

0|0
    0|0
  • evet mumkun yedigine dikkat etmen gerek

3|0
    0|0
  • Arkadaşların dedikleri diyetten kasıt ne bilmiyorum ama ben gayet doyarak kilo veriyorum her zaman. Tabiki sporuma da devam ederek :)
    Sağlıklı beslenmenin üzerine sporu koyduğunda, hareketli bir insan kilo verecektir. Örnek vermem gerekirse hayatından tuzu ve şekeri çıkartarak da doyabilirsin ve hemen etkisini görürsün. Ben küçüklüğümden beri kullanmıyorum ikisinide. Tabi dışarıda yediğimizde tuz falan alıyoruz mecbur, hamburger falan filan da yiyoruz arada :) Evde otla beslenmiyorum yani sürekli :D

0|0
    0|0
  • Kilo vermenin 70% i diet. Yuruyus yapsan gunde 1 saat yeterli

1|0
    0|0
    • Ne kadar verebilirim ki mesela 1 ayda

• boyun, kilon, yaşın önemli. sağlıklı bir şekilde vereceksen 2 kilo verecek şekilde ayarlaman lazım.

• Azim varsa mümkün ;)

1|0
    0|0
  • Yok düzensiz oluyor en iyisi spor salonuna gitmek

1|0
    0|0
    • Evet birinin beni gazlamasi gerek sürekli

• Yok ya evde düzensiz oluyor ama spor salonunda düzenli oluyor ya da kendine bir program yapman lazım hergün ona uyacaksın başka birşey olmaz ya

• evet ben home training yapıyordum.

1|0
    0|0
  • Hayır tembelliğe neden oluyor salona git.

0|0
    0|0
  • şimdi spor var spor var yeterince terlersen spor yaparken vede beslenmene dikkat edersen zayıflarsın.

0|0
    0|0
  • o senin azmine bağlı
    Azimle sıçan taşı kırarmış

0|0
    0|0
  • mümkümdür

0|0
    0|0
  • Çok zor bu işler hep

0|0
    0|0
  • mümkün tabi neden olmasın :D

0|0
    0|0
  • mumkun

0|0
    0|0
  • sıkılmazsan verirsin

0|0
    0|0
  • Kesinlikle mümkün ama önce yemeyi kesmen gerekiyor ben 10 kilo vermiştim ama evde spor yaptıktan sonra fark ortaya çıktı spor yapmadan zayıflamış daha doğrusu sağlıklı zayıflamış görünürsün

0|0
    0|0
  • Tabiki, hirsliysan mumkun.

0|0
    0|0
  • tabiki hayır

0|0
    0|0
  • hayır spora gitmelisin

0|0
    0|0
  • diyet yapmalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Youtubeda bununla ilgili bir suru video var onlari ornek alarak yapabilirsin

1|0
    0|0
  • Herkesin kendi dengesi bünyesi farklı. Sürekli diyet yapan insanların kilo veremedigine sahit oldum. Kilo vermen icin bana göre spor salonuna gitmen gerek cünkü evde spor yapmakla ordaki spor bir degil.

0|0
    0|0
  • tabikide mümkün :D

0|0
    0|0
  • Kaç vermen lazım? Boy kilo kaç?

0|0
    0|0
    • 1.77 boy 65 kilo 7 8 kilo vermem gerek

• Ay saçmalama bildiğin zayıfsın. 12 kilo azsın baya baya

• İçimi rahatlattin şu an 😄

• evde olmuyor yahu anca spora özel bir oda hazırlarsan belki.. ama spor salonu en iyisi psikolojin spora hazır hale geliyor spor salonunda

0|0
    0|0
  • Mümkün

0|0
    0|0
  • Kiz spor salonu daha eglenceli bence oraya git :D Giyersin taytini bustiyerini kosu bandinda muzikle kosarsin mis iste :D

0|0
    1|0
  • mümkün

0|0
    0|0
  • Evet pilatesle mümkün

0|0
    0|0
  • Youtube'a Leslie Sansone yaz her gün yürü

0|0
    0|0
  • asil kiloyu evde vermek daha kolay

0|0
    0|0
  • Evet canım kilo vermek kolay aslında yardımcı olabilirim sana

0|0
    0|0
    • Nasıl

• Sabah aç karnına 2 bardak su iç normal kahvaltı ni yap yürüyüş yapma şansın varsa 1 saat boyunca sadece yürü evde de Leslie diye bir spor var onu yap

Yükleniyor...