Galatasaray vergi borcuna cezası verildi sizce öder mi?

Vergilerini vermediği için vergi cezası yedi sizce öder mi 34 milyon çok büyük para transfer yapılmayacak mı borçlar da var galatasaray taraftarı rahat nasıl olsa ödemedik yinede ödemeyiz diyorlar?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sence öder mi gizli

0|0
    0|0
    • Bu konuda tarafsız olmaya çalışıyorum daha önce vermedi yine vermez gibi keşke sezon ortasında cezayı kesselerdi transfer zor yaparlar

• Cezayı ödemek yerine transfer çalışması yapıyorlar , bir de uefa mali denetimi var sonları kötü

• Bişey olmaz sorun değil diyorlar bir yerlere güveniyorlar

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Öder gizlicim öder :)

0|0
    1|0
    • Sen nasıl bir insansın neden herkeze gizlicim diyorsun alttan altan vurma çabası böyle sorular sorulduğunda gizlicim mi oluyor !

• aslında bütün mesele nedir biliyormsun şu gayrimenkuller onlarda birçok kişinin gözü var bu yüzden kopuyo bu kadar fırtına

0|0
    0|0
    • Bütün takımlar nasıl veriyorsa galatasarayda vermeli

• Vermiyor diye ceza verildi yalnız

• biliyorum zaten bende onu diyorum işte ah şu tayyip kuru çeşmeyi rivayı floryayı yandaşlarına bir peşkeş çekebilse buz gibi soğuyacakta

• Bizim kadar fakir değilsiniz boşver.(Beşiktaşk)

0|0
    0|0
    • Ben hiç bir takımı tutmuyorum ama beşiktaşı severim ama tutmam

• galatasaray a baskı yapılıyor borcu var yönetimde para var ama savuruyor fıfa yakında ya para ya avrupa yasağı diyecek

0|0
    0|0
    • Şimdiye kadar vergiler ödenmemiş

• seve seve odicekler

0|0
    0|0
  • taraftarlar kulübe sahip çıksın

0|0
    0|0
    • daha ne kadar çıkacağız

• Doğru kulübe destek olmuyorlar

• kulüp her şeyi ile taraftarlarındır. bakınız fenerli taraftarlara uefa ya bile kök söktürdüler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...