Bu numaranın kime ait olduğunu nasıl öğrenirim?

kaç gündür bi numara arıyo mesaj atıyo cevap vermiyodum az önce yine attı kalbim seni herkesten daha çok korumak istiyor yazmış..sms hakkım var ikimizde aynı operatörden olduğumuz halde yolluyorum mesajım gitmiyo..onun mesajları geliyo ben gönderemiyorum kontörüm de yokki işlemlerden numarasını yazıp hattın kime ait olduğunu öğreneyim..kaç gündür böyle artık merak ediyorum bu ne ya hat aldığımdan beri sürekli tanımadğim numaralar mesaj atıp duruyo..mesajım neden gitmiyo olabilir nasıl öğrencem?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• kızcagız kontorum yok , bi zahmet siz kontrol edip bana soyleyin demeye getirmiş. bir el atıverin gençler.

0|0
    1|0
  • hat sızın adınıza mı yoksa açık bır hat mı aldnz bu kısı engellems olblr ama engelleynce cagrı gtmıyor sadece sms gdyr bnde oyle daha dgrusu eger kı teknık bı hata oldgunu dusunuyorsanz operatörünüzün musterı temsılcısını bı arayın..

0|0
    0|0
    • hat benım adıma acık hat değil

• 118 sekseen seksen seksenn, seksenn seksenn

0|0
    0|0
  • kım yaz noyu gır 2222 yolla hat turkcellse tabı:)

0|0
    0|0
    • turkcell de ucretli deıl mi :)

• ucretlı ne dıyorsun sen ya turkcell para ıcın babasını satar:D

• 11880 ara soyliyolar

0|0
    0|0
  • 118 80 ara. arayacak kntrn yoksa numarayı bana gönder ben arayıp sorarım yerine.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• KIM 05xxxxxxxxxx yaz 2222'ye gönder, büyük harflerle KIM yazcan, bir satır boşluk bırakıp numarayı yazcaksın sonra 2222'ye gönderceksin. Turkcell hattından, hattı Turkcell'se öğrenebilirsin, ve rehberde açıksa tabi.

0|0
    0|0
    • vodafone 'a tasımıs aşağıda bi arkadasın dediği sayfada baktım hat vodafone tasındı yazıo

• Kalbimin sahibin adını mı merak ediyorum diye mesaj at sende

0|0
    0|0
  • link buna bir bak içine sinerse öğrenebilirsin burdan

0|0
    0|0
  • sana yardım edebilirim netten sorgulama yapılıyor iphonede D:

0|0
    0|0
    • cok ii olur:D

• Hangi uygulama ki o?

• 11890 ama çalışmıyor , kredi bitmiş :((