Yoga ya başlamak istiyorum ama kararsızım, broşürden de bişe anlamadım yaaa 😜😔yardımcı olun😮😞😗💋?

Yoga ya başlamak istiyorum ama kararsızım, broşürden de bişe anlamadım yaaa 😜😔yardımcı olun😮😞😗💋?
Ya broşürde meditasyon-yoga yaziyor. Anlamadim. Benim istedigim su resimdeki gibi. Evimin yakininda bir yer var oraya gidecegim.çok iyi sayilmaz. Ama hocasi antalyadan gelmis. videolara falan baktim genelde ev hanimlari tercih etmis. Bide yapacak isi olmayan kizlar falan. yani boyle cok da afilli bir yer degil. Şu resimdeki gibi bir sey yakalayabilir miyim? Boyle olur muyum siki calismayla 1.72 boy ve 53 kiloyum. Voleybol oynadim daha önce. Yani mahalle de sonucta cok da iyi bir yer degil gibi. Ben boyle yoga yapmak istiyorum. Boyle olur mu dersiniz? Yoksa boyle egitemezler mi diyosunuz?

• Bence git. Sıkı çalışmayla böyle olursun.
    19% (3)33% (6)26% (9)Oy Ver
  • İşe yaramaz. O yerde istediğin sonucu elde edemezsin
    12% (2)17% (3)15% (5)Oy Ver
  • Denemelisin
    62% (10)33% (6)47% (16)Oy Ver
  • Evde kendin uğraşarak da yapabilirsin, mesela ben... (aşağıya yazarmisin?😘💋)
    7% (1)17% (3)12% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• denemek te fayda var gitmelisin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yogada neymiş yav yoga yapicagina abdest alda iki rekat namaz kıl evladım

1|0
    0|0
  • Yoga yapacagina kuran oku

1|0
    0|0
  • Oda seni korusun BUDA seni korusun..

0|0
    0|0
  • dene bence

0|0
    0|0
  • ayaklara tapıyorum şu güzelliğe bak ya tabanlar ve kenarları kadın dediğin esmer olacak ayakları kusursuz oluyor esmerlerin vaşş

0|0
    0|0
  • bilgin olmadığı bir spora başlama bence yüzme veya tekvando bunlarda birini seç bence

0|0
    0|0
  • seksi bir spor dali 😄

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...