Sizde sosyal medya cığırtanımısınız?

İlk haberi ben vereyim düşüncesi insanın başına neler açıyor..

M.Ali Briand ölmeden twitterde yayınlanan sonra tvlerde

En son Sağlık Bakanının elinde onca imkan varken Twitter hesabından Müslüm Gürses için taziye mesajı vermesi..

Neden ilk cığırtkan siz olmak istersiniz yada öylemisiniz değilmisiniz?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gündemi meşgul eden bir haberi burada ele almak, reyting toplar düşüncesi olabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bazılarında bir öne çıkma, kendini gösterme, "meşhur olma" çabası var. "Aaa ne kadar da gündemi takip ediyor" dedirtecek kendine güya. Bazıları da seviyesiz geyikte ısrarcı. Münir Özkul'u da öldürmüşlerdi

0|0
    0|0
  • okulda sınıf kapılarında öğretmenin geldiğini gözetleyen ve herkese haber veren tipleri anlatıyosn galiba:)

0|0
    0|0
  • haber. erol köseye bak iftira atmadığı kalmadı ona rağmen takip ediliyor. çünkü dedikoducu millet bunu seviyor. dedikoduyu.

0|0
    0|0
    • Evet ünlüler dünayası öyle.Normal bir vatandaşın özel hayatını yaz bakalım.Başına ne işler gelecek örneğin kızarkadaşların yada yakın tanıdıkların düştüğü kalktığı insanları yazsan olay olur.Onlarınki gündemde kalma meselesi.

• onunda yöntemini buldular. mesela üniversitede okuyan biri hesap açıyor ve kampüste dönen her şeyi yazıyor. o bile prim yapıyor. dediğim gibi haber yani. ilk ben söyledim benden çaldınız egosu var. milleti ezme egosu ben söyledim bak ben söyledim haber oldu der gibi. ve dediğin gibi gündemde olmak istiyorlar. çünkü yalnızlar gündemle yetiniyorlar.

• ben değilim.

0|0
    0|0
  • Herkesin kulağı kesik. Ondandır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Paylaşmıyorum öyle şeyleri.

0|0
    0|0
  • işim olmaz çığırtanla çığırmakla çığırtanlarla

0|0