Uzun süre olan bir ilişkiyi ilgisizlikten bitirmek doğrumudur ?

bi hafta boyunca hastayım ağır grip oldum akşamları hep ben arıyodum gayet iyi konuşuyoruz her sakika gülüyoruz herşey iyi ama ben aramayı kestim oda hiç aramadı mesaj atmadı haftasonuda dışarı çıktı arkadaşlarıyla insan bi beni görmeye gelir bu kadarmı ilgisiz olur ne kadar sevsemde ayrılcam ama pişman olurum diye korkuyorum ne yapcağımı bilmiyorum

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan sevdiğini yalnız bırakmaz, üstüne düşer zaman zaman, helede hastayken biraz daha ilgili olması lazım bana göre, yalnız bu uzun süreli bir ilişkiyi bitirmek için yeterli değil, biraz saçma olur, sadece kırıldığını hissettir, o zaten gerekli mesajı alır belkide bir işi vardır o yüzden fazla üzerine düşemedi, hemen bu şekilde yaklaşma derim ama ilgisizliği uzun süre devam ederse o zaman sen bilirsin.

1|0
    0|0
    • işi yok ya dün dışarı çıktı arkadaşlarıyla ben ona mesaj attım ben hasta yatıyım sen dışarı çık diye geri ödemeli attı o kadar bu saat oldu hiç birşey yapmadı.

• bi hafta boyunca gelmedin görmeye diyorum gel deseydin gelirdim diyor benimmi demem lazım hiçmi düşünmüyor yoksa düşünmekmi istemiyor anlamıyorum

• İşin doğrusu gitsem de gitmesem de fark etmez diyor, herhalde fazla şımarttın.

Erkekler Ne Diyor 2

• Evet doğrudur. Ha hiç tanışmamışsınız ha birbirinizi arayıp sormamışsınız aynı şey. Ayrıl kendine yeni yelkenler aç geç olmadan.

1|0
    0|0
  • Hiç düşünmeayrıl ne demek aramamak insan sevdiğini aramazmı hiç ya

1|0
    0|0
    • öylede insan sevdiğinden ayrılamıyor işte öyle kolay malesef

• haklısın

• Yani senin seçimin ama eğer beni sevmeyen birisi olursa isterse bu m.monroe olsun hiç farketmez bu ilişki beni tatmin etmezdi aşk ve sevgi karşılıklı olmalı bence

Kızlar Ne Diyor 2

• Uzun bir ilişkiyse hemen ayrılma sadece trip değilde sende arama arama oda aramazsa en son otur adam gibi konuş sor. Gerisini sen bilirsin ama seviyorsan öyle kolayca ayrılma.

1|0
    0|0
    • bende aramıyorum sadece dün dışarı çıktı arkadaşlarıyla ben ona mesaj attım ben hasta yatıyım sen dışarı çık diye geri ödemeli attı o kadar bu saat oldu hiç birşey yapmadı.

• Aynısı benim başıma geldii ilgilenmediği halde bide sövünce bende ayrıldım barışalım diye knusmaya devam etti ama özür dilemedi sırf diye tamamiyle bitirdik. emin ol önemsemiyordur. Seviyor olabilir ama ayrı şeyler

• arkadaşları daha ön planda demek ki

1|0
    0|0
    • evet öyle ona kaç sefer söyledim böyle olduğunu napım 11 senelik arkadaşlarım hatta kardeşlerim canımı isteseler veririm diyor

• bende öyle düşünüyorum ya insan isterse her şeyi yapar olmadı tanımadığın birinden bile istesen verir ararsın ne bilim ya arayamadın evine gelirsin

• tabi canm hastaymışsın yani . o hasta olsa sen ne kadar düşünürsün onu elinden gelenin fazlasını yaparsın oda arkdaşlaryla gezer. bide ilişki uzadıkça sevgilinin üstüne düşmeler ilgilenmeler falanda azalıyor bence :( özellikle erkek tarafında

Yükleniyor...