Evde internetten bakip pilates yaparak kilo verebilirmiyim? Pilates topu olmadan ve bu topu nerede bulabilirim?

Evde internetden bakarak pilates yaparak kilo verebilirmiyim? Pilates topu olmadan ve bu topu nerede bulabilirim?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Pilatesin kilo vermede kayda değer faydası olmaz. En fazla esnekliğinizi arttırırsınız ki bu pilatese özgü bir özellik de değildir.
    Sağlıklı, güzel bir fiziğe kavuşmak için tüm fitness unsurlarını kapsayacak bir egzersiz programı uygulamalı ve bunu size uygun olarak hazırlanmış bir beslenme ile desteklemelisiniz. Ancak bu şekilde kalıcı ve sağlıklı bir forma ulaşmak mümkün olur.
    www.bodyfitnesshocasi.com
    “Makalelerim” başlığından konuyla ilgili veya ilginizi çekebilecek diğer yazılara bakabilir ya da özel ders / danışmanlık talepleri için iletişime geçebilirsiniz
    SAYGILAR

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hayır veremezsin. pilates kilo verdirici yağ yakıcı bir spor dalı değildir fitness ın alt dalı diyebiliriz formda kalman sıkılaşma ve esnek olmana yardım eder fitness yapman daha iyi olur. ayrıca pilates toplarının vücuda göre boyutları var dikkat.. yediğin içtiğine dikkat et ve bol bol su içme mantığından uzak dur.500 ml aşma zamanla ayırdığın süre artarsa farklı içeceklere yönelmen gerekebilir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• plates daha çok esneklik ve kasların sıkılaşmasını sağlar
    fitnes ise ya kas oluşumu ya da kasların şekillendirilmesini sağlar
    fakat kardio yani kalp ile ilgili antrenmanlar senin metabolizma hızını yükselterek yağ yakımını hızlandırır
    koşu gibi araştır ve meyveye göm aç kalma boyna meyve ye ama araştır ben sadece ön bilgi verdim daha neler neler okuyacaksın
    kolay gelsin tombiş

0|0
    0|0
  • Patates yapta yiyelim :(

Yürüyüş yap 30 -60 dk günde. Yemene dikkat et verirsin.

0|0
    0|0
  • Pilates özellik de sana kilo veremezsin yoga yap iyi olur ama zor tabi sen de haklısın param yok işim yok sevgilim yok diye düşündüm birden bilemiyorum yani sonuçta begendim seni gerçekten seviyorsanız aileler de izin verecektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• netten alabilirsin. hepsiburadadan falan

0|0
    0|0
  • Pahalı aletler değil ki egzersiz matı ve pilates topu al işte. Bazı egzersizlerde topa gerek kalmıyor sehpa işini görüyor ama top daha rahat al gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...