Pazar günü spor yapacak olanlar parmak kaldırsın lütfen :)

Evet günlerden pazar ve çoğumuz evdeyiz dinleniyoruz. Haftaiçi 10 larca soru geliyor kiloluyum boyum şu zayflamak istiyorum yaz geliyor falan filan inter milan :) e peki görelim bakalım pazr gün kim fedakarlık yapıp spora gidecek bakalım. Yağları yakmaya mı gideceksiniz yoksa popo üstünde oturmayı mı tercih edeceksiniz görelim bakalım :)

Güncellemeler:
ohhhhh spor yapıldı ve rahatladım missss :)

0|0
1110

En İyi Kız Görüşü

• spor mu hiç işim olmaz :)) en fazla sahilde biraz yürür hava alırım :))

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• hergün spor yapıyorum yürüyüş yaptım bugünde değişiklik olsun diye:) yağmur yağdı ama çıktı bir kere yağmurda yürüdüm

0|0
    0|0
  • hafta içi 2 gün ve cumartesi yapıyorum. pazar salon öğlene kadar açık, bu havada dışarda spor yapmak bana göre değil, erken kalkmak da bir pazar günü bana göre değil, öyle olunca böyle oluyor.

0|0
    0|0
    • haftada 4 gün spor yspıyorum cuma günleri maç yapıyorum cuma gece ve ctesi gece full takılıyorum eğlence meğlence pazar da erken kalkıp ne kadar geç de yatsam ctesi gecesi pazar gene spora gidiyrm :)

• yeni başladım, hoca 4 gün gel dedi... herkes spor hocasıymış ama, her gün gitmen lazım diye diye fasulyeye çevirdiler beni, o gazla spor salonunu bastım. hoca ne diyorsun ya biz bile her gün spor yapmıyoruz dedi.. 5 güne anlaştık... pazar dinlen sakın gelme dedi...

şimdi burada bu soruyu görmem evrenin nasıl bir mesajı sizce :(

0|0
    1|0
  • saatlerdir spor yapıyorum.

1|0
    1|0
  • Beyin sporu yapacagim.

Spordan sayilmayan egzersizleri mecburen yapiyorum zaten 15 dk hergun.

1|0
    1|0
  • Dun gittim spora bugun oturcam yarin geri spor.

0|0
    1|0
    • tamma o zaman sen kotayı doldurmuşsun ;) yarın ben de devam bugün gitcem birazdan :)

• Yok artirmam hos degil zaten

• inter milan ayrıntısı :D

0|0
    0|0
  • Her gün spor yapıyorum bu gün de yapacagım mutluyum :)))

0|0
    1|0
  • ben pazar gunu kılımı bile kıpırdatmam hafta iciin hergun yapıyorum bide pazar...nolmaz:D

0|0
    1|0
  • Pazar gunu dinleniyorum.

0|0
    1|0
    • ben de spora yaparak dinlencem sabaha karşı yatıp kalktım alkolü atmak lazım ;)

Erkekler Ne Diyor 10

• yemez panpa

spor olarak anca alışverişe çıkarlar:DDDDDDD

0|0
    1|0
  • Akşam maç seyredicez sayılırmı:/

1|0
    1|0
  • dinleniyorum 2 gündür dinlenmek iyidir iyi..

0|0
    1|0
  • __I__ :))))))

0|0
    1|0
  • birazdan gidiyorum ağırlıklarla sevişmeye

2|0
    1|0
  • Her sabah sahile inip yürüyüş yaparım ,hafta içleride spora gidiyorum yeterli bence.

0|0
    1|0
  • sporsuz olmaz spor candır :) Body Building Forever

0|0
    0|0
  • 1 saat önce bodybuilding den çıktım akşam 7 den 10 a kadar aikido antremanım var

0|0
    0|0
  • dün gece yatakta baya spor yaptık yorgunum.

0|0
    1|0
  • Bir aralar spora baya zaman ayırırdım sigaraya başladığımdan beri saldım cs oynayacağım :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...