Belimi inceltip karnımı nasıl düzleştiririm?

iyi geceler millet. boyum 160 kilom 57 olmuştu iki aydır falan biraz diyet yaptım anca 54 olabildim. göğüslerim küçük ama basenlerim çok geniş. açıkcası ben seviyorum. ama belim incecik olsun istiyorum. birde hafif bir ayva göbek var. dümdüz bir karın istiyorum. bir spor hocasıyla konuşmuştum günde 300 400 mekik çek demişti ama bana çok zor geliyo. en fazla 100 150 tane yapabiliyorum. ne yapsam istediğim gibi olur vücudum

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ekmeği mümkün olduğunca azaltman gerekir. Tatlıda ağız tadıyla tatmam bırakman gerekir. Şekerden uzak durmalısın, 30-45 dakika aralıklarla yürümelisin ardından mekik çekmelisin vicut ısındığı için daha kolay olucaktır. İstediğin vicuda kavuşucaksın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O günde 300 400 mekik çek diyen hoca bir fok bilmiyor mekik çekmekle karın düzleşmez mekik tek başına yetersizdir ayrıca çok abartı bir rakam vermiş yetmemiş birde hergün demiş karın egzersizi hergün yapılmaz 2 günde 1 yapılır ve o sayı çok fazla 100 ün üzerinde olmasına gerek yok. İyi bir karın demek önce iyi bir beslenme demektir beslenmen kötüyse sporla çok bir yere gelemezsin beslenmeni düzelt önce. Sonrasında evde ağırlıkların varsa ağırlıklarla çalışman en iyisi olur ağırlığım yok diyorsan google play in varsa Karın Egzersizleri adlı programı indir 8 dakikada karın egzersizleri var 2 günde 1 onları yap egzersizler çok güzel.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• internette ünlü sporcuların dövüş sporcularının karın egzersiz hareketlerini takip etmelisn

1|0
    0|0
  • 300 400 mekik çekersen

0|0
    0|0
  • hangi mekik hareketlerini önerdi? sadece mekikle olmaz Yürü biraz merdiven in çık yağlı şekerli yeme

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...