Siz bu durumda olsanız naparsınız??

babalarınız bir ama anneleriniz ayrı kardesiniz olsa napardınız görüşürmüydünüz ve o kız kardesiniz hamile kendinizi teyze yerine koyarmısınız ?ben karsı değilim tabi

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• sonuçta her kişinin bu yönde düşüncesi farlı olur ama neticede babalarınız bir tabiki teyze yerine koyacaksın kendini o artık senin yeğenin

0|0
    0|0
  • öz yada üveylik çok önemli olmamalı bu hususta

en sevdiğim akrabam üvey olsada teyzemdir

hiç bir zaman yalnız bırakmadılar bizi

diğer akrabalar ise bizden bi haber

0|0
    0|0
  • tabiki koyarım.ne olursa olsun. aynı kanı taşıyorum. ve bundan memnuniyet duyarım. hele birde başka kardeş yoksa :(( canım benim. onu çok sevdiğimi senin gibi kardeşim olduğundan kendimi dünyanın en mutlu insanı olduğumu söylerdim.

0|0
    0|0
  • iyi birisi ise zamanla alışılabilinir

0|0
    0|0
  • Görüşürüm kardeşim sonucta anne ayrıda olsa baba bir özlüge vursan öze yakın

0|0
    0|0
  • görüşürdüm

0|0
    0|0
  • yapilçak pek fazla bişey yok gibi

0|0
    0|0
  • pek bi yakınlık kuramam ben olsam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• niye görüşmeyimki anlaştıktan sonra,sonuçta bir nevi kardeş oluyo

0|0
    0|0
  • olmuyor sayısız üvey teyzem üvey dayım var hiç birini görmedim olmuyor canım hatta yabancıdan daha yabancı oluyorlar.sen teyze görsende kendini yeğenin seni teyze görmez

0|0
    0|0
    • neden ?

• vallaha benden kaynaklı değil:Diçin kaynamıyor halalarım cazgır ama seviyorum diğerleri mülym insanlar olmuyor nedeni belirsiz annem bile kardeş görmüyor onları yoklar onun için arada bir sınır oluyor.

• Anlaşabiliyorsam görüşürdüm.

0|0
    0|0
  • Tabiki görüşürdüm kardeşim sonuçta,annemiz ayrı olsada babamız bir

0|0
    0|0
Yükleniyor...