Arkadaslar allahh rızası için bi bakın dua edicem size...

ben bi çocukla tanışmıstım baya nerdeyse sevgili olcaktık sinemaya falan davet etti ama çeşitli nedenlerden dolayı kabul edemedi.şimdi de sınavı var.benimle bu yuzden mi ilgilenmiyor bilmiyorum ama uzun süredir o günlerdeki gibi sevgi dolu konusmuyor.meraba meraba yani.dün bi avm de konseri vardı biz en öne oturduk.çok gözgöze geldik.ben ayakta mesela gezerken falan veya tuvalete giderken bütün arkadasları dönüp dönüp bana bakıyolardı.sadece dün değil.onu tanıyan kim varsa beni gördüğünde gözümün içine içine bakıyo.ne yapıyolar anlamadım yardım edin...

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sinemaya niye gidenediğini afam akıllı anlattınmı. Belkide yanlış anlşıldı tavrın ki çok büyük ihtimallede öyle.karşına alıp konuş derim

0|0
    0|0
    • bu tekliften ertesi gun buluştuk ben anlattım zaten kusura bakma dedim o saatlerde abim falan görürse olmaz dedim.çünkü benim abimde deli nerdeyse mafya takılcak :)herkesi tanıyo.bunu anlattım ona o da sorun degil dedi.

• şöyle diyim bucu ikizler.burçları biliyosan anlarsın zaten.özelliklerini gösteriyor.kavgaya girmekten pek hoşlanmıyormuş.hatta biraz ödlekmiş bu konularda

• Burçlardan anlamıyorum*cevabı sen veriyorsun zaten

Erkekler Ne Diyor 3

• ters bir hareketle kendinden sogutmuş olabilir yada gerçektende sınavı oldugu için dir sınav sıtresini bilirim bence peşini bırakma onun arkadşlarına gelince senden hoşlanmış olabilirler

0|0
    0|0
    • ama hiç öyle bakmazlardı eskiden.bu çocuk bizim burda çok popüler.kime sorsan tanır zaten çok büyük bi şehir değil burası.ne zaman bu çocukla böyle şeyler yaşadık hepsi nerdeyse bakmaktan üstüme düşcekler.dün yanlarından geçiyodum bazılarının.oturuyodu onlar arkalarını döndüler de baktılar düşün artık :(

• düşünüyorum çünkü ben etkilen digim birisini gidip kaybolanana kadar bakarım çünkü onlarda bakar

• acaba onların arasında çok adım geçtiği için bakıyo olabilirler mi

• sakin ol ve sabırla biraz bekle herşey umarım ki yoluna girer

0|0
    0|0
  • sınav yüzünden olabilir ben bi kıza sınavı yüzünden tam olarak açılmıyorum mesela

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kısaca sınavlar insanın en güzel çağında insanı mahvediyor.belki o çocuk senden hoşlanıyordur.

ama arkadaşları niye dönüp dönüp bakıyor?arkadaşlarına anlatmış belli.

0|0
    0|0
  • Ben erkekleri anlamadım bitürlü

0|0
    0|0
  • sen bence onu sıkmadan dengeli olarak görüşmeye devam et,zamana bırak,ona da hak ver sınavı varmış,onun stresi vardır,onu sıkma,destek ol bir ark.olarak,güvenini kazanmaya bak her şeyden önce..

0|0
    0|0
    • peki bu arkadasları napmaya çalışıyo sence ya nerdeyse bakmaktan üstüme düşcekler.çocuk popüler bi çocuk hem de baya bi.kime sorsan tanır burda.o yuzden nerdeyse butun hrkes bakıyo.oturuyolardı dün mesela arkalarını dönüp dönüp baktılar yaaa

• o bence senin ondan hoşlandığını ark.larına anlatmış olmalı,ya da onlar anladılar,onlara dikkat et,bu konudaki sırrını onlara söyleme ve ilgini hissettirme onlar eğlence arıyorlar dikkat et..

• arkadaslarına kesinn anlattı zaten o bir gerçek.ama bütüüüün hepsinin bilmesi beni şaşırttı.bi keresinde arkadaslarının yanında falan buluştuk zaten.

Yükleniyor...