Gereksiz sinir ve komplekse sahip olangiller ve soru"n"

Sürekli agresif, ota çöpe sinirlenip atar yapan insanların nesi vardır?

Durduk yere kindarlık yapan, nefret edebilme niteliğini taşımak neyle ilgili olabilir? Sorun olsa dahi, bunları fütursuzca sergilemeyebilmesi son derece patolojik.

Mizahi açıdan bakacak olursan sürekli günah keçisi arayıp "mazlumu getirin bana" durumunu esas kılıyorlar.

Ama maalesef onlarla yaşamak zorundayız nasını satım.

Alttan almak maharet bu işte, ama patlama noktasında geri dönüşü olmayan sözler raydan çıkabiliyor.

Ziyanı yok

Soru şu: Neden bu tip kişilere katlanmak zaruretinde hissederiz? Neyi kanıtlarız?

Not: Farklı olmak için başlığa çıkışıp zıtlaşmak başlığa hizmettir.

Mutsuz yüzünü de al git.

Not otu: Gizlilerin gizlilikleri beri dursun. Bir sonraki başlığa söz olsun.

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• Sanayiye götürüp bir ayar çektirmek lazım, belli ki balataları sıyırmışlar.

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Durduk yere kindarlık yapabilenler var mı ? bana denk gelmedi hiç.Varsa eğer kesinlikle ciddi bir şizofrenik durum olabilir.Sürekli agresiflik durumu ise , genelde çevrenin getirisidir. Eğer işler yolunda gitmiyorsa sürekli sorunlarla karşılaşılıyorsa buna ek olarak biraz da bünye de sinirlilik durumu söz konusuyla birleştiğinde olabiliyor.Bende oturdum sorudan çok nedenlerle ilgili yazdım. Şimdi soruya dönüyorum iznimle. Bunların bir kısmına sevdiğimiz insanlar oldukları için katlanırız. Bir kısmına mecbur olduğumuz için katlanırız örn işverense bu kişi ve maddi durum iyi değilse. Bir kısmına sevdiğimiz insanları düşündüğümüz için katlanırız. Yani bu en yakınımızın arkadaşı eşi vs olabilir. Bazen iyi niyetli olduğumuz için katlanırız.Herkesin de katlanabilirlik eşiği farklıdır.

1|0
    0|0
  • Benden selam olsun Bolu beyine

2|0
    0|1
  • ez onları ezik kalsınlar bunu seviyolar aslında

1|0
    0|0
    • Ezmemsem de eziliyorlar, ne yapacağımı şaşırdım eski anasını satım.

• cok cabuk sinirlenen biriyim yazdigin bazi seyler beni tanimliyor ama kin tutmam saman alevi gibi parlar hemen sonerim ayrica o arkadaslarin bizi cek diye yalvardiklarini sanmiyorum isteyen buyursun gelsin yoksa uzak dursun zorla cevremizde dolanin demiyoz

1|0
    0|2
  • Burnunu karıştırarak sinirlerini atabilirsin, olmadı sümüklerini atarsın.

Onlara reçete yaz karıştırsınlar.

1|0
    0|1
  • yoo hiç bir zaman katlanmadım ve yanımda bulundurmadım. başkalarını rezıl ederek ezerek kendını bı bok sananı herkesın ıcınde bozarım bır dahada yanıma gelemezdi.

2|0
    0|1
  • Aha pist soru sormuş. Uzun uzun yazınca nekadanda mikemmel olmuş. 10 numara 5 yıldız. Cevaba gelince ; İnsanlara katlanmak zorundayız çünkü kurallar var. İnsanın insana çimdik atması bile yasal bir suç. Kurallar olmasa iyidi.

1|0
    0|0
  • o tip kişiye katlanmam alttan da almam öyle huylu biriyle baştan samimi olmam bana uzak olsun işim olmaz aga

1|0
    0|0
  • Hayattan beklentilerini karşılayamayan, içlerinden geleni yapamayan, isteklerini doyuramayan insanlar öyle olur... Bunları yerine getirebilenlere karşı nefret beslerler, aşırı mutsuzluk ve aşırı kıskançlıktan olur o nefret

1|0
    1|3
  • bende sınırlerime hakim olamyordum dr gittim ilac verdi depreyonda imişim

1|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm

2|1
    1|3
    • Hayır nedir ki gülüm, biz hayıra hayırlısı demedik mi?

• kimine evet kimine hayır.ama doğrusu olan herzaman hayırlısı be gülüm

• ben biliyom bu nuri abinin nasıl xper kastığını :D her soruyu okumadan hayırlısı be gülüm yazarsam bende kasarım hemen hemen her soru hayırlısı be gülüm :D :D

• Merhamet duygusu denen bir olay var maalesef, insanın elinde olmadan devreye girebiliyor

2|0
    0|1
  • Bende böleyim ama çevreye değil kendime veriyorum zararı

1|0
    0|0
  • Haklısın pişt.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Arana mesafe koy böyle kişilerle.Mecbur değilsin her şeye katlanmaya :)

1|2
    0|0
    • İster istemez iletişim kuruyorlar, her yerde bunlar. İş, akraba bağı veya çevresel faktörler. Keşke engellense ahh ahh:) Bilim adamlarına seslenmeliyiz.

• Ya bu deveyi gutcen yada terk-i diyar etcen.

Zorundamiyim gardas? Zorundayim galiba. Yada degilim cekmesemde olur ota boka sinirlenen arkadasimi.

1|2
    0|3
  • Biz onlara halk arasında ezüq diyoruz.

1|1
    0|1
  • hiç katlanmam bile uğraşamam onlarla valla

1|1
    1|0
Yükleniyor...