Ölümsüzlüğün ilacı bulunsa kullanırmısın?

Ölümsüzlüğün ilacı bulunsa kullanırmısın?kullanırsan neden?kullanmazsan neden?

0|0
16|8

En İyi Kız Görüşü

• kullanmak isterdim ama kullanmazdım :D

sevdiğim herkesin ölümünü görmek olurdu bu gelen gider gelen gider bir süre sonra ben de gideyim derim gidemem napıcam burada? iş para garantisi var mı bir kere bu önemli:D

0|0
    0|0
    • olmazmı hapımızı yutana iş garantisi veriyoruz :))))))))

• haha ömür uzatır diye ölümsüzlük ilacı yutturursan seni vicdanınla başbaşa bırakırım :P

ömür uzatan hapla gençlik iksirinin harmanlanmış hali varsa yemin etrafında dönmek değil pervane olurum.ama ölümsüzlk satamazsın bana :D

• haydaaaa bide şimdi gençlik iksirimi çıktı başımıza :) anlaşılan yem biraz sade oldu benim oltaya birde tavuk ciğeri takmam gerekti anlaşılan:))))))))))

Kızlar Ne Diyor 15

• tövbeeeee... ne işim var! herkesin öldüğünü görmek istemem. sonra su kaynakları tükenecek, hastalıklar, savaşlar derken... ama ne zaman öleceğimi bilmek isterdim. ne güzel giderayak içimde kalan ne varsa yapardım :)

0|0
    0|0
    • Ya olsun sonuçta ölümsüzsün savaş çıksa ne olur düşünsene sana ateş ediyorlar bişey olmuyo derken tank top füze falan sen her seferinde sırıtıyorsun karşındakilerin surat ifadelerini görmek hoş olmazmı bak birdaha düşün istersen.

• öyle bi şey olsa bi de bileğimi yalayıp hareket çekerdim :)

• :)))))))))))))))))) vayyyy sen neymişsin be abiii :)))

• kullanmam. zaten hep erteleyen biriyim. nasılsa ölmiycem daha zamanım var der herşeyi ileriye bırakırdım ki bu çok sıkıcı olurdu :D

1|0
    0|0
  • Kullanırım :)

Ama bir şekilde ölümü de olmalı :)

0|0
    0|0
  • Kullanmam.

0|0
    0|0
  • kullanmam

0|1
    0|0
  • Kullanmam tabii ki.

0|0
    0|0
  • kullanmam

0|0
    0|0
  • Kullanırım.

0|0
    0|0
  • bu hayatı çekemem çok fazla o yüzden hayır

0|0
    0|0
  • hiç düşünmeden kullanırım

0|0
    0|0
  • kullanmam tüm sevdiklerim ölecek ve tek kalacagım asla.hepsi yaşayacaksa öyle yaşarım

0|0
    0|0
  • kullanırım ne yaşarsam yaşayayım ölmek istemiyorummm

0|0
    0|0
  • Kullanmam..Sürekli yaşama fikri sıkardı.Öbür tarafı merakı ediyorum.Özüme dönmek istiyorum,)

0|0
    0|0
  • kullanmak ıstemezdım zaten dunyanın çivisi cıktı bıde yasayıp ne yapıcaz sankı

0|0
    0|0
  • Kullanınca kaç yaşında kalacağıma bağlı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Günde bi kutu yutarım, çünkü ben bu dünyanın çekirdeğine çivi çakmaya geldim:DD

1|0
    0|0
  • Kullanmam , zamanı geldiğinde ölmek istiyorum çünkü .

0|0
    0|0
  • Ahaha, ölümsüzlügü gectim 45-50 ye kadar yasasam yeter bana. Kimselere muhtac olmadan hayatin tam tadinda birakmak en iyisi bence. Futbolcu olsam jübilemi formumun zirvesinde 28-31 yasi gibi yapardim, 35 de degil :P

0|0
    0|0
  • Ben kullanmam, nedeni;

Herkes ölüp gidecek, bana ait bişey kalmicak, ben yüzyıllar sonra sap gibi neyi bekliycem? Tadı olmazki..

0|0
    0|0
  • Almıyım teşekkür ederim. Daha da kısaltmak için sigara içiyorum.

0|1
    0|0
  • Asla kullanmazdım.

0|0
    0|0
  • kullanmak caiz mi :))

0|0
    0|0
  • Hayatta kullanmam.Hemen ölesim var :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...