4 aylık düzenli diyet ve fitness ile ne kadar değişim olur?

Göbek ve kol altı bölgemde yağlanma var. Onlardan kurtulup, üstüne biraz da sıkılaşmak için çalışmak istiyorum. Fitness a yeni başladım ama yetersiz olacağını düşündüğüm için doktor kontrolünde diyet de yapmayı düşünüyorum. Sizce Nisan ayına kadar ne kadar değişiklik olur? daha doğrusu farkedilir ölçüde değişim olur mu? haftada 3 gün fitnessa gidiyorum. 15 dk kardiyo, 50 squat, 50 mekik , kol ağırlık , ( press, dumbell ) , deadlift, ve birtakım pilates çalışmaları.

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba
    Bünyenize ve iradenize göre değişir. Düzenli yaparsanız ve hocanız da iyiyse, gözle görülür bir fark olur. Ancak sizi görmeden şu kadar olur şeklinde birşey söylemem şahsen doğru olmaz.
    Beslenme içinse, antrenör dışında profesyonel yardım alacaksanız tavsiyem, sporcu beslenmesi konusunda eğitimi olan birini bulmanız ve yaptığınız antrenmanları detaylıca açıklamanızdır. Aksi taktirde verdiğiniz kilo pek sağlıklı ve kalıcı olmaz.
    www.bodyfitnesshocasi.com
    “Makalelerim” başlığından konuyla ilgili veya ilginizi çekebilecek diğer yazılara bakabilir ya da özel ders / danışmanlık talepleri için iletişime geçebilirsiniz
    SAYGILAR

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• yaklaşık 10-16 kilo kaybı
    %5-8 yağ kaybı
    daha fit bir vücut ve mutlu bir insan

0|0
    0|0
  • zamana bağlu bu.

0|0
    0|0
  • 4 aylık süreçte değişiklik tabi ki olur ama, biraz oldum diyip de bırakmamak burada bırakmamak en önemli nokta. Değişim biraz da hedefinle alakalı.

0|0
    0|0
  • Bu Antrenman Bir Başlangıç Antrenmanı İçin Biraz Ağır Değil mi Diyetisyene Gidene Kadar Yotube da Fazlaca Bulk Veya Diet İçİn 100lerce Video Var Onlara Bakmanı Tavsiye Ederim

0|0
    0|0
  • insana göre değişir

0|0
    0|0
  • Yapılan egzersiz ve hareketlerden çok beslenmen düzgün olmalı bunun için çalışma programını yazmakta bişey yok önemli olan beslenme programı :)

0|0
    0|0
  • Tabiki cok faydasi olur. Yemekten cok kis tavsiyem ama asil diyet yazin yapilir yag yakimin hem cok hizli ve cok olur. Ama simdi yavas olsada hizlandirmak senin elindedir

0|0
    0|0
  • Bu sana bagli odaklanma gucun de onmli

0|0
    0|0
  • Sandığın kadar kolay değil 1 sene lazım istediğini elde etmek için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...