1 tane de olsa saçma sapan soru sormak istiyorum :)

Çevremde herkes beni Fenerbahçeli olarak bilir. Ama gel gör ki ne Fenerbahçe'nin bir maçını izlemişimdir tribünden, ne de lisanslı bir ürününü almışımdır. Yani etkisiz elemanım. Ama FB yenilince üzülürüm, yenince sevinirim. Neyse efendim ben şimdi diyelim ki İngilterede bir premier league takımının maçını tribünden, üstelik para vererek izleyip, lisanslı bir ürününü alsam, ben o takımlı mı olmuş olurum?

Saçma Sorular Kitabı 146 / 9.

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Boswer ya canın kimi istiyosa onu tut istersen hic tutma fenerli olmadgn kesin ama benim fikrimce:))

0|0
    0|0
    • fenerliyim

• yirim senin dilini yaw inşallaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh seninkini de virsin. farkında olmadan isteklerimi sölemişim :)

• Evet artık onların malı olursun kurtuluşun yok onlar nereye sen oraya.Kaç kurtar kendini

0|0
    0|0
    • yemin et :((((((((((( neden alıkoyarlar ki beni anlamıyorum oysa ben... oysa ben... oysa ben sadece ama sadece bir maç izlemek istemiştim :((

• kurtar beni nolur :(

• Hadi ben kaçtım hayırlı sabahlar :D link

• sende fenerbahçe ruhu olduktan sonra yaptığın şeylerin önemi yok. SEN FENERBAHÇELİSİN

0|0
    0|1
    • işte bu işte buuuu.. hepimiz FENERBAHÇELİYİZ :) ben gidip bir biskrem yiyim bari :)

• yok artık :DD saçmalığını geçtim ciddi olamazsın dostum tabiki de HAYIRRRRRRRRRR

0|0
    0|0
    • hey adamım kelimenin tam anlamıyla ciddiydim dostum hey buddy bu lanet soruyu sormakta ciddiydim. şimdi bana tersini söyleyenlerin kıçlarını tekmeliycem evet dostum bunu yapıcam hem de şimdi :DD

• lanet olsum dostum senin sorunun ne o lanet olası kıçının kafandan daha büyük olması mı :DD bari devrik cümle kurmasaydın adamım yeahh c'mon :DD

• bende besiktasliyim ama gel gorki hic turkiyeye gitmedim hic bi macini izlemiyorum uniformam da yok ama sozde bjkliyim :)

0|0
    0|0
    • o sen iyice batmışsın yaaaaaaaaa :( ben hiç olmazsa stadyumun yanından geçtim :D

• :D

Erkekler Ne Diyor 11

• saçmalığın baş kenti

0|0
    0|0
  • Her ehliyet sahibi olan araç sahibi olmadığı gibi her fenerbahçe ürünü alanda fenerbahçeli değildir.Bence hayır fenerbahçeli olmuş olmuyorsun.

0|0
    0|0
  • Yani bu şuna benziyor, düzenli bir ilşkin var fakat ilişkide cinsel hayat yok. Dolayısyla hayat kadınıyla birlikte oldun ben şimdi bu hayat kadınıyla evli miyim ? diye soryorsun. Akıl akıl git Adriana Lima nın poposuna tkıl. Saçma yanıtlar kitabı 146 / 9

0|0
    0|0
    • oyşşş. adriana lima dedin de, aklıma akrep nalan geldi canım benim yaa :)

• zaten boşver feneri ne yapacaksın yaa

0|0
    0|0
  • Alakası yok. Kasımpaşalı değilim ama istanbulda oldukça maclarına gider,ürünlerini alırım. ama Eskuşehirsporluyum. Ayrıca tribüne girmeyen,ürün almayan adam taraftar değil,seyircidir.

0|0
    0|0
  • İngiltere premier league'i özel ilgi alanıma girer çıkar içindeki ingiliz taraftarlığını git bir tane manu forması al;)

0|0
    0|0
    • manu bir dünya markası zaten. sadece ing. de taraftarı yok ki, 30 milyondan fazla taraftarı var. ama manu değil arsenal fc.

• Şimdi diyeceğim fenevlilerin bir çoğu 2000 yılına kadar arsenali tutuyorlardı diye herkes gelip çemkircek

• ben 2000 yılında 12 yaşındaymışım. hatirlamayrum uşağum daaaaaaaaaaaaaaa

• keşke her saçma soru böyle olsa :/

hepimiz fenerliyiz <3

0|0
    0|0
  • Lan böyle şeyleri nereden türetiyorsunuz anlamıyorum ki sırf bilgi çöplüğüsünüz. :d..

0|0
    0|0
    • ben saçma sorular ve saçma cevaplar kitabının yazarıyım. bulurum

• gerçekten de saçma bir soru :) olmuyorsun

0|0
    0|0
  • Bende aynı şekilde Beşiktaşlıyım. Çarşı bana karşı ama olsun. Çarşıyı seviyorum :)

0|0
    0|0
  • Dinden çıkarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...