Kaşar bir kıza aşık olsaydınız ne yapardınız ?

Kaşar bir kıza aşık olsaydınız ne yapardınız ? Sizi aldatıcagını biliyorusunuz ama aşkınızdan vazgeçemiyorsunuz ?

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Eger öyle birsey varsa uzak durmani tavsiye ederm huylu huyundan vazgecmez sana saadik kalicm der bi kavgada gider verir yine baskasna .. kendini sogutmaya calis ona karsi herkezn altinda yatio düsünsene bir ..

0|1
    0|0
    • evet malesef aynende öyle yaptı sadık kalıcam dedi telefonunda bilmedigim başka numaralar aradıgım zaman msnsinden kamera daveti sesi duydum : s normalde gece gündüz konuşuyordum işe başladıgım ara oldu bunlar

• Az cok tahmin etmistm böyle olucagindan .. bak tam vakti iste ona sogmanin sana yaptiklari gelsn aklina ..

• ve onca zaman bana melek kadar iyi davranan kız bir gece başka birisiyle konuşmaya başlıyor gerekçeside msnye erken gel demiş olması benimde onu bekletmemmiş bir buçuk saat nette tanıştıgı başka bir çocukla konuşuyor arıyorum meşgul aryorum meşgul sonrada buraya kadar güle güle muhabbeti

• size bir ekmek lazım çift kaşar ehugklhşjgd

1|2
    0|0
  • Allah kolaylık versin

1|2
    0|0
    • aminnn bende kolaylık arıyorum zaten ne zormuş ya kaşar bir kıza açık olmak : s

• aşık oldugu bayana kaşar diyen adamdan zaten hayır gelmez ki sen gibilerle olduğundan aldatıyordur.

3|0
    0|0
  • Kaşara sucuk çok güzel gidiyor.

0|2
    1|0
  • Boyle birseyi sevdigne diyorsan ben bu askdan şüphe ederim insan sevdigine kiyamaz bee

0|0
    0|0
  • bence bırak..

0|0
    0|0
  • insan evladı desen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Merhaba tinehteletinehteleti.

Bu şekil konuşmanız üzücü, kaşar, veya o...u diye bir kavram bile yoktur eğer ilgilendiğiniz bölge ''Kalp'' olunca.

Bahsettiğiniz olayda, yine kızın bu olmayan kavram içinde olduğunu göstermez, sadece aklına yenik bir kişiliksiz insan olduğunu gösterir, Madem kişi bu kıza aşık, şunuda düşünmesi gerekir,

Bazen aşk vazgeçmektir.

0|0
    0|0
  • peçeteleri de seviyorum ama kullandıgım hiçbir peçeteyi saklamadım...

2|0
    0|0
    • bende ilk başta peçete oldugunu bilsem saklamak için sevmezdim bana ilk başta kendini altın olarak gösterdi malesef

• yanlış yoldasın bro

• Tulum peyniri kıvamı yalaşırım.

1|1
    1|0
  • kaşar kız ne laa o nasıl bir tanımlama

3|1
    0|0
    • bildigin kaşar işte devamlı nette birileriyle tanışan

• neden yaptıgına bakarım ! kaşar demeden önce

• kızın alışkanlıgı habire nette takılıp birileriyle tanışıp kamera açmak ben onla çıkmaya başlamadan önce gece paso arkadaşlık sitesindeydi tanıştık çıkmaya başladık bir daha yapmıcam dedi bayagı hoş zamanlar geçirdik ama bi gün bunu aradıgımda msn sesleri geliyordu kamera gönderme alarmı falanda geldi hemen ardından teefonunda da bilmedigim numaralar falan sözüne pekte sagdık kalmadıgını ögrenmiş oldum bende

• éKMek Arası Yapar Yerdim Heral :D

1|1
    0|0
  • aşkın gözü kördür

onun kaşar olduğunu gördüysen aşık değilsin

aşık olduğun kıza kaşar lafini konduramazsin

1|0
    0|0
  • Taze kaşarı severim ama kahvaltıda. olmam hacı öyle kıza aşık maşık. serseri falan olsam anlık günlük bişeyler düşünürdüm. olmadığım için işim olmaz...

0|0
    0|0
  • bende aynı durumdayım güzel kardeşim 4 yıldır ömrümden ömür gitti artık düzeltcem diye uğraşmaktan ama olmuyo yaptıklarını gördükce üzülüyorum

0|0
    0|0
    • Aynen ya ikimizde aynı durumdan muzdaripiz bende bunla çıkmaya başladıgım zaman düzelticem daha girmicem sen varken başka kimseyle konuşmucam falan ne güven verici konuşmuştu ama sonrası tırt çıktı ben varken iki dakka arkamı dönsem gene birileriyle tanışmak için siteye giriyormuş bende aynısını düşünüyorum bir şekilde düzeltsem ama nasıl yapıcam diye seninkisi hiç düzelmedi mi ?

• AYNeennn ya biz ayrılma muhabbeti yaptıgımız zaman onun da kaybetmekten korkması gerekiyor ama aksine ben yapınca onun hiç umrunda bile olmuyor neden bu rahatlık anlamıyorm

• çünkü senin biyere gidemiyceğinin farkında başkalarıyla yaşadığı sahte mutluluk maskesi gerçekleri görmesini engelliyo bi insan gamsızsa gamsızdır yolu çek bak nasıl peşinde ay geçer yıl geçer ama bigün ağlayarak döner

• ask davadisidir adam gibi adamin , ask devrimdir, ask diyalektiktir.. ask insanlardir, ask hürriyet özgürlüktür. senin ki sadece baglanmaktir ve gecicidir.

0|0
    0|0
  • Boynuzlanmayı göze alamaz, ondan soğuturdum kendimi.

0|0
    0|0
    • bende alamıyorum ama bayagı da baglandım sogutmayı da başaramıyorum : S

• plaza kaşarı nickli twitter kullanıcı ile sevgiliyiz

gayet güzel bir ilişkimiz var <3

0|0
    0|0
  • hayatında yapabileceğin en büyük hatalardan birisi olabilir bas küfürü bir dahada yüzüne bakma

0|0
    0|0
Yükleniyor...