Bu kızın problemi nedir?

Annemin arkadaşının kızıymış başka şehirdeydi buraya gelmiş.Babamda konuş yardımcı ol vs dedi ekledim facebooktan başta iyidi 1-2 konuştuk öyle.Duvarına eşim olsada eşim bilire katılsam yazmış annemde bizim çocugu alabilirsin yazmış buda gülmüş kız bana dedi bak diye baktım ve güldüm sonra silmesini istedim tribe girdi bişey yazıyorum 1 gün sonra cevaplıyo vs.Bugun yine cevap vermedi sinirlendim sildim.Ne yapmalıyım?anneme ne demeliyim birde bunun problemi nedir?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• daha şimdiden karışıyorsun diye sana yol vermiş senin anlayacağın .

0|0
    0|0
    • öyle bir durum yok ben sadece ulu orta o ortamda öyle bi şakada ismimin geçmesini istemedm o kadar

• oda bunu öyle algılamış işte .

Kızlar Ne Diyor 1

• kız senden hoşlanmış annende onay vermiş olur gibisinden senin istemediğini düşünmüş bu yüzden kırılmış üzülmüş

0|0
    0|0
    • daha reelde hiç görüşmedikki birde trip atılır ama tanıdıgın birisne trip atarsın tanımadıgın adama trip mi atılır..

• tanışmak için diycektim buluşalm diye ayrıca gördüğüm ne ilk ne son güzeldir:)

• vays :D o zaman salla koçum

Erkekler Ne Diyor 3

• bende ayar olurum o görüldü yazısı çıkıpta cevap yazmayanlara.

0|0
    0|0
  • seni başgöz etmeye çalışıyolar.

0|0
    0|0
    • yok öyle bişey ondan eminim:)

• yeni tanışmış ısınmışsanız çabuk alınganlık olur böyle durumlarda

0|0
    0|0
    • yaw ne ısınması 2.mi 3.mü ne konuşma

• hocam sen ısınmamış olabilirsin, kızlar daha sıcak olur çabuk ısınır...bi kız önemsemediği birine bu şekilde trip atıp küsmez.bi de senden küçükse küçük bi lafın ağır gelebilir.

Yükleniyor...