Zayifim hangi spor yapmaliyim kilo almak icin?

Ben 180 boyunda 50 kiloyum nasi kilo alabilirim sizce

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• herhangi bir sağlık problemin yok ise doğru yerde doğru kişilerle bodybuilding yapabilirsin, esneklik hız ve güç istiyorsan kickbox, muay thai yavsiye ederim, kilo almak derken yağ değil kaslarına hacim vermeni tavsiye ederim, beslenmene dikkat et, öğün aksatma, sabreder düzenli çalışırsan, hedefine adım adım yaklaşırsın, başarılar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardesim fitness e baslamalisin ve karbonhidrat protein agirlikli beslenmen gerekecek. tabi antrenman ve beslenme dinlenme olaylari var u isin sanildigi kadar basit degil oraya gidip bir agirlik kaldirmayla vede 1 ayda cok bir gelisim bekliceksen hic başlama sabirli olmalisin kilo vermek gibi almak da zordur bunyeye. spor beslenme ile ilgili falan detayli bilgi istersen verebilirim.

0|0
    0|0
  • Senin yerinde olmak isteyen çok kişi var. Bence kilo demek bir bakıma baş belası demek. Spor yapmayacaksın dahası tıkılacaksın eve hareketi falan kesip paso zararlı ne varsa yiyeceksin günde 6 öğün falan:)

0|0
    0|0
  • Hangi spor derken yani fitness yaparakta alirsin ama sana tavsiyem sabah yemek ye oglen aksam ve birde gece yatmadan aksamki yemekten biraz ayir ve ye

0|0
    0|0
  • sabah öglen akşam düzenli yemek sporunu yapacan kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...