Hayatınızın Hangi Filme Benzemesini İstersiniz?

Ya bu hayat biraz kötü geliyor gözüme.. Aslından insanlar kötü olan galiba. Metrobüste, durakta herşey çok kötü.

Hayatımda kazandıgım pek olmamıştır. Şu anda kaybedişimin zirvesindeyim galiba. Kaybettigim buradaki kızların kaybetmekten korktugu birşey. Aşksa eger korktugunuz. Herkesin derdi aşksa, galiba artık öyle bir derdim kalmadı. Aslında kaybetmenin en güzel yanı, artık kaybedicek birşeyin olmamasıdır.

Hayatımın Türkan Şoray'ın 'Tatlı Melegim' Filmdeki Hali Gibi olmasını istiyorum.

Hayatımın Gülşen Bübikoglu'nun ' Ah Nerede' Filmindeki Hali Gibi olmasını istiyorum.

komik, mutlu, romantik ama her zaman mutlu sonla biten filmler gibi..

Güncellemeler:
Başlık direk soru içerikli oldugu için cevapların bu kadar kısa gelmesi beni şaşırtmadı.

Teşekkürler..

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• herkesin hayatı hep sıkıntı ve stresle dolu, bende bu hayatta en büyük darbeleri hep en yakınımdaki insanlardan aldım maddi ve manevi, ama hepsi geçecek,

baba filmi bana uyar

0|0
    0|0
  • Karınca z. dasd

0|0
    0|0
  • hayat soluk alıp vermekse eger soluksuz uyumaya deger sanırım yarın kaybedecek bırseyım olmuyacak senın anlatımınla ama muhakak kaybedecek bırseyler herzaman olur benım filmim cok komik bıtıcek:) umarım yanılırım

0|0
    0|0
  • kaybedecek birşeyinin kalmaması özgürlük galiba ama bunu kim elde edebilir bilemiyorum...

0|0
    0|0
  • Amerikan pastası serisi :)

0|0
    2|2
  • Leon filmiii

0|1
    0|0
  • ayı teddy :D

0|0
    1|1
  • hayatım olmuş film zaten.hayatımı film yapsalar gişe rekoru kırar

0|0
    0|0
  • Kayıp balık nemo. ekşını bol.

0|0
    0|0
  • Fight Club. Tyler Durden gibi psikopatça bir yok oluş süreci beni tatmin ederdi sanırım :)

0|0
    0|1
  • Romantik - Okan Bayülgen , derdim yok hic biraz izdirap cekmek istiyorum :)

0|0
    1|0
  • Çılgın Dersane 2

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Colombiana gibi beya residential evil veya tomb rader yadaaa hizli ve ofkeli deki gibi

0|0
    0|0
  • mr and mrs smith ..

0|0
    0|0
  • tam benim hayatimi özeltlemissin.. hersey daha iyi olabilirsiii..

bende kaybetmenin zirvesini yasadigim bir dönemdeyim.. düzelmesini umuyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...