Aşkın var olmasının sebebini fantstik bi düşünceyle açıklar mısınız ?

Soru gayet açık. Bence mesela en dik başlı ölümlüyü bile dize getirebilmek isteyen kindar ve bencil bir yaratıcının en güçlü silahıdır.Beni gecenin bu saatinde şu lanet moda sokabildiği durumdur mesela. Konu varlığı değil yokluğu. saygılar iyi geceler...

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• sevmek ve nefret etmek sevgi ona nefretsana

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Fantastik bir varsayıma gerek yok dostum gerçek yeterince fantastik zaten. Tanrı Kadını ve Erkeği yaratırken birerde lanet verdi onlara vajina ve penis. Oysa birde ortak lanetleri vardı o da kibir. Hayvanlardan farklıydılar üstündüler en üstün ırk onlardı ter içinde ter ve sperm kokularının karıştığı bir ortamda hayvandan farksız sevişemezlerdi çünkü onlar biricik kullardı bu yüzden bi yanılsama yaratmalıydılar ve en güzelini buldular. AŞK

0|0
    0|0
  • Tanriniz erkegi ve kizi yaratti fakat kiz trip yapti , bu duruma mnorali bozulan erkek kizdan uzaklasti. nesli n devamini saglamaya calisan tanri ikisini bir araya getirmek icin ikisinede ayni duyguyu yüklemeye karar verdi bunun adinada insanlik ask dedi :)) olabilir..

0|0
    0|0
  • Filmden alıntı yapıp saygılar demessen sevinirim!

Gösterimde olan muhteşem yaratıklardan alıntı!

0|0
    0|0
    • şka yapıyosunn ? eğer yapmıyosan alıntı falan yapmadımm öyle bi filmn varlğndan bile haberm yok. bna inanckmsn bilmiyorum ama umrumdada değil. Ama öyle bi senaryo oluştrabilcek kdar iyi bi hayal gücüm varmş bnu öğrendmm:D

Yükleniyor...