Nişanlısınız ve başka birine aşıksınız. Kimi tercih ederdiniz?

nişanlandınız. ortak bi geçmişiniz var. kızı bırakmak istemiyorsunuz. ayrıca birinede aşık oldunuz... aşık olduğunuz kişi size yeşil ışık yakıyor. ne yapadirniz.. kizlar özellikle...?

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• Gorucu usulu ilemi nisanlandin?

0|1
    0|0
    • yok tanıştık işyerinde..

• Insss dediginiz gibi olur :))

• günaydın... inş. :)

Kızlar Ne Diyor 10

• ask gelip gecicidir. ama ikinci bir $ik varsa birincisini geciceksin. Asik oldugun insana git nisanlinla konus anlat durumu yazik kiza. ha bide nisanli bir insana yesil isik yakan birine asiksin. Dikkat et

1|1
    0|0
  • içinden geçen kız kim kimin yanında mutlusun ?

0|1
    0|0
  • Eger hala baska arayislar icerisindeysen zaten o iliskide bir seyler yürümüyordur. Ayrilman sart. Evlenip bosanmaktansa direk simdi bitir isi. Nisanlin icin de en iyisi bu olur. ilerde defalarca aglayacagina bir kere aglasin daha iyi.

0|1
    0|0
  • aşık olduğunu seçmeli.

0|1
    0|0
  • Nisanlandigin kizin ahini alacagin kesinn ve mutlaka o ahh birgün cikacak senden ama eger gözün yoksa kizda, yakma basini..

Daha cicim ayinda gönlün baskasina kaydiysaaa, evlendikten sonra düsünemiyorum bile :-(

0|0
    0|0
    • yanlış anlaşılmasın. aşık olduğum kıza yol vermiştim. daha doğrusu hiç pas vermedim bile.ama nişanlımlada anlaşamıyorduk. onunlada konuşup ayrıldık. yani öyle kimseyi yarı yolda bırakmadım .şerefsizlik yapamam ben.. annemden biliyorum. bayanları incitme oğlum. çok çekersin derdi. bayanlar benim gül bahçem... :)))))

• aileler anlaşamadı bi türlü. bizde tartışmalar yaşıyorduk. bi ah alma durumu yok yani..

• Aşk varsa olay bıtmıstır. Nikah masasında olsam kalklar giderim :D

0|0
    0|0
  • Aşkın arkasından gidip hüsranı tatmalı.

0|0
    0|0
  • aynı durumu ben yaşadım nişanlımla severek anlaşarak nişanlandım yalnız bi kavgamız oldu ve 2 ay ayrılığımız oldu cok soğudum ondan o arada bi seviğim oldu cok da sevdim ama dönüp dolaşp nişanlımla barıştık..

0|1
    0|0
    • valla araya bi soğukluk girdimi bi daha dikiş tutmuyor... haksızmıyım..?

• zor bi durum.bırakın zamana gitsin. eriyo sorunlar zamanla. ayrıntıları bilmiyorum ama siz en iyi kararı verirsiniz zaten. ama ne kendinizi nede nişanlınız hiçbişey için üzmeyin. herşeyin bi çözümü var. hiçbişeye mecbur değilsiniz. korkmadan yaşamak lazım hayatı... en değerli biziz alemde. unutmayın. karşımızdaki insan değil. biz hakediyoruz mutluluğun çoğunu. çünkü hep biz fedakarlık yapıyoruz. onun için siz kendinizi en değerli olarak görün. selamlar...

• teşkkür edrim..

• nişanlınla neden nişanlandın niye iyi düşünmedin ki herseyi ayrıca senin nişanlı olduğunu duymayan kalmamıştır mutlaka nasıl olurda nişanlı bir adama bakabiliyor bu kız ve yeşil ışık yakıyor inanamıyorum ya hadi git bırak nişanlını nasıl olsa gideceğinide baska birisi için bırakırsın e tabi o kızda sağlam olmadığı için nişanlı birisine baktığı için seninle iken nasıl olsa bakar başkalarınada zaten herseyden önemlisi allah büyük bunu ne o kızın nede nişanlı oglanın yanına bırakmaz ki su an ki nişanlı kızda öyle birini bulur ki o o kadar mutlu olur ki siz kendi günahlarınızda boğulurken o en güzel günlerini yasar o an dank eder kafanıza ama şuda var artık nişanlını kandırma eger bu kişi sensen

0|0
    0|0
    • yanlış anlaşılmasın. aşık olduğum kıza yol vermiştim. daha doğrusu hiç pas vermedim bile.ama nişanlımlada anlaşamıyorduk. onunlada konuşup ayrıldık. yani öyle kimseyi yarı yolda bırakmadım .şerefsizlik yapamam ben.. annemden biliyorum. bayanları incitme oğlum. çok çekersin derdi. bayanlar benim gül bahçem... :)))))

• en doğrusunu yapmışsın aşık oldugun kız en azından bir geçmişin yok öylesine biri kolay unutulur ama ileride nişanlınızdan ayrıldgnız için pişman olacaksnz gibi geliyor hakkınzda hayırlısı

• aileler anlaşamadı bi türlü. bizde tartışmalar yaşıyorduk. bi ah alma durumu yok yani..

• aşk tabikide ama diğer kıza yazık olmayacakmı bişey hıssetmıyodun madem nıe nısanlandın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir erkek ciddi bir sorun yokken nişan atarsa kızın bir daha evlenmesi güçleşir,o yüzden onla evlenip diğerini unutmaya çalışırım.

0|1
    0|0
  • 1 kalp aynı anda 2 kişiyi sevemez

0|1
    0|0
  • sevdigini tercih edeceksin tabiki de..

0|1
    0|0
Yükleniyor...