Galatasaray spor kulübünün vergi ödememesi hakkımıza girmesi sizinde zorunuza gitmiyor mu?

Utanmadan transfer yapıcaz diyorlar hayırdır kimin parasıyla transfer yapıyorsunuz? Hadi galatasaraylınım parasıyla yapta fenerbahcelinin besiktaslı trabzonsporlu adamın hakkı ne olucak? Onları gectim doğmamış yetimin hakkı var o paralarda.

Güncellemeler:
www.fenerbahce.org/.../detay.asp?ContentID=33260 Evet galatasaray kulübündende böyle bir acıklama bekliyoruz.

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Dikkatini çekerim ki tayyip erdoğan fenerbahçeli! Ahmet davutoğlu da beşiktaşlı sen neden bahsediyorsun.

0|1
    1|1
    • Ama fb nin vergi borcu yok her sene duzenli oduyor vergi borcunu

• Galatasaray sneijder ve drogbayla bitirmedi ki o paraları ilegal yollarla diğer kulüplere vererek bitirdi.

• Süslücük tek vergi borcu olmayan klüp Fenerbahçe :) Gs hem vergi odemiyor hemde vergi kaçırıyor..

En İyi Erkek Görüşü

• Yetimin hakkı var dimi? Peki Fenerbahçenin 3 Temmuz öncesinde Devletten aldığı milyon dolarlarda yetimin hakkı yokmu? Hepsinin belgesi Ünal Aysalın elinde var zamanında Azize isterse çıkıp göstereyim dedi ama Azizden ses çıkmadı
    Ondan sonra yetimin hakkıymış yahu siz yetimin hakkınö savunacak en son kişisiniz.

1|0
    0|1
    • Fenerbahce spor kulübü 2002 senesinden beri 370 milyon lira vergi ödemiştir ya siz kac para ödediniz?

• Ödedıginin 2 mislide geri almış ama

• Devlete yakın iş adamlarının parasıyla transfer yapın devletten yardım alın ondan sonra yetim hakkından bahset oh ne ala.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 9

• Ödüyormuş gibi çek panpa

http://i.hizliresim.com/RoVaj1.jpg

0|0
    0|0
  • bir bu gizliler biliyor GS nin vergi ödemedigini :) Devlet uyuyor zaten herkes biloyor devlet bilmiyor :) takımın devlete borcu olabilir ama vergi ödememek ayri bir olaydır.

1|0
    1|2
  • Üstüne üstlük çıkan vergi ve cezalar kaçırılmış vergi üzerinden örnek : Kombine bedeli misal 3500 tl bunu tek bir pos cihazından cekıyor 350 tl sine fatura kesip 3150 sine derneğe bağış gibi makbuz kesiyor...

1|1
    0|0
  • gs'yi oldum olası sevmem

1|1
    0|0
  • Nediyim cezaları kesilmiş Allah belalarını veriyor.

1|0
    0|0
  • o vergilerde tüy bitmemiş yetimin hakkı var

0|1
    0|0
  • sizin zaten GALATASARAY ın varoluşu zorunuza gidiyo

1|0
    1|0
  • Bence senin 4. yıldız zoruna gitmiş :D

1|0
    1|1
  • zamanında devlet bunların borcunu silmişti