Nedir bu galatasaraya karsi olanlar?

Her turlu galatasaray sikayet ediliyo nedir bunlar keske mustafa deniz gelmeseydi hamza hamza oglu iyiydi neden gs yi disliyosunuz ozelikle fb liler turkler tarafindan kurulmus olabilisiniz ama sizde yabanci oyuncular aldiniz gs avrupalilar tarafindan kurulabilir neden bukadar takintililar

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• mustafa denizli gelmesi bence hata kadro iyi değil çok takviye lazım takım meloyu çok arıyor bu sene gs için çok kötü bitecek

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Alış boşver GALATASARAY düşmanı olmayan yok. Böyle gelmiş böyle gidiyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Açıkçası Hamza iyidi dedikten sonrasında söylediklerini pek önemsemedim ama Galatasaray Türkler tarafından kurulmuş ve kuruluş sloganıda "Hedefimiz Türk Olmayan Takımları Yenmektir"Sözüyle yola çıkılmış ve bu sloganıda gerçekleştirmiştir ve gerçeklestirmeyede devam edecektir. Tabi bunu yediremeyenler sadece Galatasarayın başarısızlıklarıyla mutlu olabilenler aksini iddia edebilir.

1|0
    0|0
    • Aynen aradigim cevap galatasarayin dusmani cok ama saberdiyolar herseyi bahane eden gercek galatasary sevdasini kendisine yediremiyen insanlarada aciyorum

• Ben hic bir takimla dusman degilim

1|0
    0|0
  • Kim nereye şikayet ediliyor? Benim bildiğim uefaya şikayet edilen aziz ve takımı

0|0
    0|0
    • Galatasaraya cok cektiriyolar knk tek derleri bu fb de bir oyuncu sanirim kalecileri volkan şikayet etmis musterayla olan bu anlasmazlik nedeniyle nedense zaten hep galatasarag goze batiyo

• Beşiktaşında fb nin de barcanın da realin de çekemeyeni çok gizli bu soruda gizlenecek ne var onu anlamadım

• Hamza mı iyiydi? asdfg Sorun Mustafa Denizli'de değil, sorun Galatasaray'da.

0|0
    1|0
  • Gizlicim Galatasaray nasil kurulmus kimler tarafindan kurulus iyi arastir soruda var tuhaflik neyse.

1|0
    0|0
  • fenerbahçe taraftarıyım galatasarayı yiyip bitiriyolar jose rodriguezin , Jem paul karacanın galatasarayda ne işi var , kevin i alıyolar belgeleri yetiştirip oynatamıyolar bu ülkenin parasına yazık

0|1
    0|0
  • demekki zamanında iyi geçirmiş GALATASARAY bunlara söylenecek birşey yok :D

1|0
    0|0
  • Takımı alay konusu hale getirenler utansın. Yazıklar olsun!

0|1
    0|0
  • Günümüz ak partisi gözüyle bakılıyor

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hamza iyi dedi ve orada her şey bitti. Sorun yönetiminizde yavrum gereksiz isyana girmeyin.

1|0
    0|1
    • Oda dogru ama adam 1kac ayda 3 kupa getirdi buna nedenir peki

Yükleniyor...