Neden saklarlar ki acaba ?

hoşlandığınız kızdan nasıl hoşlandığınızı saklarsınız ve bunu neden yaparsınız ,ne gibi davranışlarda bulunursunu hoşlandığınız belli olmasın diye ?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• dershanede bi kız var ondan hoşlanıyorum kızla gidip konuşmak istiyorum ama ya redderse bu sefer nefret edeceğim ben ondan nefret etmek istemiyorum :S

0|0
    0|0
    • bence itiraf et reddetsede birşey kaybetmezsin ,ben bana söylenmesini isterim mesela .en azından aklında yer edinmiş olursun kendine biraz güvenin varsa o da sana ilgi duymaya başlar bir süre sonra.

• söyle bea pişman olmazın :D

• inşallah olmam :D

Erkekler Ne Diyor 14

• sevgilisi varsa saklarım .

0|1
    0|0
  • Arkadaşımsa Yada her hangi bir yakınlığımız warsa onunda tamamen bitmesinden korktuğumuzdandır...sevdamız yüreğimizde daha temiz olduğundandır :)

0|0
    0|0
  • abazalardan fırsat kalmadığı için hoşlandığımızı saklamak zorunda kalıyoruz azınlık bir grup olaraktan..;)

0|0
    0|0
  • 1- korktuğundan 2- Arkadaşlık bozulmasın diye 3- Utangaçlık 4-Kararsızlık 5- Karşı tarafı uzaktan sevmek 6- Karşı tarafı mutlu edememe korkusu. Aklıma hep bunlar geliyor. Ona iyi davranır ama uzaktan sever.

0|0
    0|0
  • Kızdan bunu saklıyamazsın merak etme. O sadece kendini senin ondan hoşlanmadığına inandırır. Kadın aptal bir varlık değil ve sezglileride çok kuvvetlidir. Niye saklıyorsun zaten git söyle olan olsun. Korkup kaçma!

0|0
    0|0
  • şu açılamayan erkekler,artık lütfen açılın.!korkucak bişey yok.en fazla alacağınız cevap salak şey olur.!

0|0
    0|0
  • valla ben saklamıyorum direk başta niyetimi söyledim çünkü en iyisi bu

0|0
    0|0
  • Keçi derim

1|0
    0|0
  • öfff yine ergenler sardı 4 bir tarafı. utanıyordur

0|1
    0|0
  • Onun yanındayken nefesimi tutarım, geçip gidince bırakırım :)

0|0
    0|0
  • Belli olmasın diye bişi ypamayızda ,utandığımız için saklarız yani :)

0|0
    0|0
  • Ben sevmekten hoşlanmadığım için bunu yapabilirim sevilmekten hoşlanırım.

Biraz mesafeli olarak takip eder ve dikkatini çekmeye çalışırsın falan.

0|0
    0|0
  • Karşılıkless olduğu için.

1|0
    0|0
  • amuda kalkarız hiç belli olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...