Yarın eski sevgilimi göreceğim. Tavsiyeler?

eski sevgilimle aynı dersanede aynı sınıftayız ve ben ayrıldıgımız gunden beri onunla konusmak için yer arıyorum mesaj yoluyla 3 kez ozur diledim ama olumsuz cevap geldi yuzyuze ozur tarzında bişiler yapmak ıstıyorum fakat konusamıyorum o ayrıldı benden ben hala onu seviyorum o beni sevmiyo hatta cok kotu davranıyo ama ne olursa olsun ben 1sans daha ıstıyorum sizce yarın ne diyebilirm onunla konusmak ıcın onerilerinizi alabilirmiyim ayrılalı 2 ay oldu ama ben onu hala unutamadım ve cidden onu geri kazanmak için herseyi yaparım ama dediğim gibi o soğuk hatta hiç konusmuyoruz işte bnde bu yuzden onunla konusmak ıstıyorum ne demeliyimmm tavsiyee :) ama konuyu tekrar cıkmaya getirmem lazım cunku gercekten o kadar cok seviyorum kiii olmuyoo vazgeçilmiyo...

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• o pişman olsada gelipte ozur dilemez o yuzu bulmaz sende kendini biraz ağırdan sat kaç ki kovalan gidipte konusmaaa sakın yoksa kalkar bi yerleri sonra basına cıkar ki zaten soğukmus konusrsan iice soğur sen salla onu en azından sıştan oyle gorun sevsende çaktırma içten içe sev onu her gordugunde gül baska erkeklerle konus o erisin bitsin pişman olsunnnn birazcık daha zaman geçtiğinde hala unutamazsan ozaman git konus ben sensiz yapamıyorum olmuyo falan de

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Çocuğa ne yaptınki istemiyor seni? Eğer etrafta popüler bir tipse umudu kes sana dönmez seni hemen unutmuştur.

0|0
    0|0
    • sbepsizce ayrıldı ve ayrıldıgı gunden beri selam bile demedi .hayır popiler değil kendi halinde biri

• 3 Kere mesaj atmışsın ve cevap alamamışsın. Daha fazla kendini rezil etme. Karakterini böyle yerlere serme.

0|0
    0|0
    • işte ben artık rezillikte değilim umrumda bile değil ,sadece onu istiyorumm

• o sümüklüye cok bağlanmısım işte bende anlamadım neden bağlanmısımm ama bağlanınca bi kere o duğum zor çözuluyo :/ ben sonradanda pişman olucagımı dusunmuyorum cunku bu gercekten farklı ben kımseyı bu kadar sevmemiştim

• Hee bende öyle diyordum. İnan seni şu an çok iyi anlıyorum. Tabi senin seçimin ama kendini hastalıklı bir şekilde sevdiğine inandırmışsın veya seviyorsun ama abartıyorsun. En basitinden sana değer vermeyen biri için çabalamaya değmez.

• çocuk benim gibiyse yüzyüze görüştüğünde tümden biter bu iş ve muhtemelen öyle de olacak, bu kadar üstüne gidersen gözünden bi o kadar düşersin..

0|0
    0|0
    • peki napmalıyım ustune gitmiceksem ben nolucam nasıl unutucam

• denemedimmi sanki olmadı unutturamadı

• yarın için başarılar öyleyse, ne diyeyim ki..

• Seni istemeyeni sende isteme bence. Ne kadar cok sevsende senden sogudugsa seninle tek şey için çıkar onuda söylememe gerek yok anlarsın.

0|0
    0|0
    • ama olmuyoo kalbime söz geciremiyorum en azından arkadas olmak istiyorum

• peki neden ?

• Sen şuan arkadaş olarak görmek istiyorsun en azından ya arkadaş oldugunda durmadan bunlar aklına gelecek daha cok üzüleceksin ve arkadaş oldugunda daha kötü olacaksınız cünkü eski sevgiliye arkadaş gözü ile bakmak zordur

• Herşeyi oluruna bırak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 aydır sana donmuyo ve soğuksa unut onu

0|0
    0|0
  • eger soguksa ne desen faydasız canım ama illa konsuup içini rahatlatmak istiyosan neden eskiden hiçbişey yasanmamıs gibi davranıyosun tarzında bişi de :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...