Çok kısa ve öz zamanını almaz lütfen bi bakın

çevrenizde yada sizin hayatınızda ayrıldıkdan sonra sevgiliniz başkasıyla ilişki yaptımı faceden çıktımı biriyle sonra yaptıgnın yanlış oldugnu anlayıp geri dndümü ne yaptınız siz bu durumda

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Döndü ve kabul etmedim yol verdim .

0|0
    0|0
    • yani seni kıskandırmak amaçlımı yaptı ne kadar sürdü sen ne yaptın bana bi yardımcı ol ben hiç iletişime geçmedim onunla .. bilerek belki kıskandırmak amacı ..

• Kıskandırmak için mi yaptı bilmiyorum onu hiç sevememişim ben aslında seni seviyormuşum dedi ben kabul etmedim seven zaten gitmezdi en başından dedim .

Kızlar Ne Diyor 1

• yaptı hatta eski sevgilim yeni sevgilisiyle fotoğraflarını cekip profıl remı olarak yapıp benim onu sildiğim halde geri ekledi beni mesajlar attı ve en yakın arkadasıma onla görüşmek istemediğini söylemesini istedim ben engelledım ve muhattap bile olmadım 3 kere geri dönmek istedi

0|0
    0|0
    • ne kadar zaman iç.inde aynı durum bendede var sevgilim en son 10 gün önce arkdaşıma mesaj atmış artık onu unutucam felan dfemiş ve sonra ilşki yapmış baksıyla onu kaldırdı başka biriyle daha yaptı ama ayrldıgı çocuk hakkında çok kötü konuştu.. kullanmış belli çocugu

Erkekler Ne Diyor 1

• daha birini bulamadıkki terkedip geri dönsün hacı :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...