Yardım edin arkadaşlar sinir oldum ya tersledi sonuçta

sevgilim bugün mac izledi maç bittikten sonra arkadasına kalmaya gitti rahatsz etmedim tabiki sonucta gidebilir ama erkenden yattı biraz önce sonucta arkadasına yeni gittiler bu kadar erken yatılır mı cumartesi günü rahatsz ediyor habire mesaj atıyor olsam neyse hani yazmamak için başından attı dersiniz< ama rahatszda etmiyordum sordum erken değil mi maç falan yapsaydınız dedim sabah işe erken gittik herhalde yatıcaz tabiki diye birde tersledi sanki kötü birsey demişim gibi sizce yattı mı yoksa şuan facede midir cünkü bir kaçç kere yalanını yakaladım ama sorun yapmamın tek nedeni bunu hiç mesaj atmadım yani rahatsz bile etmedim başından atıyo desem sizce ne olabilir sebebi

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• dediği gibi yorulmuştur ve günü kötü geçmiştir. bende böyle yalanlarını yakaladım mesela bi arkadasıyla konusurkenn beni sordu sevgilimde ya sıkkıldım uyuyorum dedim onu yatırdım bende facede takılıyorum diye yazmış. yazalı bayaa oldu ama ben anlayısla karsıladığım ıcın bır daha boyle bısey yapmadı. arkadasları yanında sonucta nereye gıttıgını bılıyosun bence cok takma kafaya :)

0|0
    0|0
    • puf kız meselesini düşünmemiştimde herkes belki kız yanında dedi ya öyleyse aaaa :(

• eskiden yalanlarını yakalamasam korkmazdım canım ondan yani ama sağol iyiki senin gibiler var:)

• o zamanlar elbet bişeyı olmustur o gun yoksa durduk yere öyle bi yalana ihtiyaç duyucagını sanmam sen öyle kabulllen uyuyorum dıyosa uyuyodur de eğer bunun ardında bi yalan varsa vicdan azabından söylicektir uzak veya yakın zamaanda yasadım bılıyorum o yüzden kötüye yorumlama sende yat televızyon ızle en iyisi rica ederim ne demek asıl ben teşekkür ederim sana :)

Erkekler Ne Diyor 4

• her insan farklıdır. ne yalan söyleyeyim ben de anlamadım ne yaptığını. bu kadar önemli mi futbol..

0|0
    0|0
  • haklı bir galatasaraylı olarak bırak kazanmayı futbol bile oynmadık ondandır. bu akşam fener yenilirse herşey normale döner yoksa işin zor :)

0|0
    0|0
    • siz erkekler neden bir mac için kırıyorsnz sevgilileriniz kalbini o zamn yanlış anlma sana kızmadım merak ettim çok mu önemli şu futbol

• yalan yok benim için önemli, evet farkında olmadan kırıyoruz bende yapardım aynısını ama uzatmazdım fazla büyütmeyin fazla bu bir alışkanlık.

• olsa olsa 2 erkek başbaşa kafa dağıtmak istiyodur sende rahatsız etme diye öyle demiştir

0|0
    0|0
    • öyle ama zaten tek mesaj bile atmadım ki rahtsz olsun

• orasını zaten hiç bilmiyorum

• boş yere belkide kafanı kurcalamak istemem ama sen tanıyorsun yine de sevgilini

• ne yapabilirler ki sanki aman sende boşver...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu olayı bizzat bende yaşadım bana yatıp uyuyucam dedi telefonu kapatmayı unutmuş bende dinledim arkadaşlarıyla eğleniyodu konuşmalar geliyodu diyceğim o ki bu tip yalanı her erkek çok söyler.

0|0
    0|0
    • haklısın canım yalan mutlka eminim yani ama anlamadığım şu ki butün gün hiç konuşmadık mac izledi maç bitti arkadaşına gitti sadece haber verdi ne yapıyorsn bile demedim yatyrz diyene kadarda demeyecektim ama o erkeneden yatyrm dedi yani yalan söylemesi için ortada sebep yok yatyrm demesine gerek yoktu onu anlamadım

• sen rahat bırakmışssın çok fazla dışarıya çıkıcaktır arkadaşıyla seninle tartışmak istememiştir haber vermek yerine uyuyorum demek istemiştir tavrını koy biraz ben artık şüphe içerisinden çıkamıyorum mesaela yatıyorum dediği zaman bile acaba gerçekten uyucak mı diye şüphe içine giriyorum. bundan sonra hep şüpheleniceksin.

• Valla tersleyen erkeklerden uzak dur, kesin bir haltlar karıştırıyor.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum işte bende şüphe ettim yani mesaj atıp rahatszda etmedim sonuçta ama yinede tersledi sabah erken kaltımn senin gibi uyumadım dedi

• Bence sen de tersle. Terslenmeye izin verirsen, sonu gelmez bunun.

• belkı baska kızlarla nerden bılıosn

0|0
    0|0
Yükleniyor...