Ehliyeti Alırken Ne Kadar Direksiyon Eğitimi aldınız?

Sizce yeterlimiydi, yoksa arkanızdan bir dolaplar döndüğünü hissettiniz mi?

Direksiyon Dersini ne kadar aldınız Süre/Gün

0|0
8|9

En İyi Kız Görüşü

• 3 gün aldım

0|1
    0|0
    • tam gün değil 45 dakıka 60 dk falan heralde

Kızlar Ne Diyor 7

• 3 gün aldım :D

0|1
    0|0
  • Kurstan 3 gün aldım, babam saatlerce sürdürdü, kuzenimle günlerce çalıştık...

Sonuç ; koca mercedesi şerite sığdıramayıp yoldan çıkardım, kaldırıma sürttürdüm, güvenlikten geçmeye çalışırken tamtamlara çarpıyodum, güvenlik görevlisine çığlık attırdım.

Olmayınca olmuyo abi...

0|1
    0|0
  • 4 gun almıştım

0|1
    0|0
  • yeteri kadar eğitim verdiler ama BAĞIRMIYORUMM BENNN diye kibarca konuştular benimle direksiyon dersinde

0|2
    0|0
    • Dingil olunca insan...

n'aparsın...

al, dingil: link

• Olur, hiç farketmez..

O gider yapan salaklar faturayı görünce ''canım abim, gözünü seveyim'' adamı oluyorlar ama, onu napıcaz?

:))

• toplamda 16 saat

0|1
    0|0
    • Bana 4 saat verdiler stop ettiriyorum sen sürüyorsn diyo dahada eğitim vermiyorlar

• olmaz ama sadece 4 saatle nasıl bir kursmuş o

• 8 saat falan

0|0
    0|0
  • Kurstan sadece 5 gün almıştım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Direksiyon dersine sadece arabanın debriyaj gaz ayarına alışmak için 1 kere gittim yoksa 15 yaşımdan beri araba kullanırım.

0|1
    0|0
  • ne gibi bir dolap dönecek ki onu anlayamadım. ama fazla almadım. zaten direksiyon dersi sadece sana güven vermekten başka birşey değil. 3 gün aldım. daha önce hiç araba kullanmamıştım.

0|1
    0|0
    • Yani günlük eğitim sana yeter mi? zamanın bolsa istiyorsan ve onlar eğitim vermiyorsa

• Parayı nakit verdim kursun başında para işi yok artık 650 tl ye aldılar kursa böyle direksiyon anlamadım ben

• şehir içi dersleri için ayrı ücret alıyorlardır. 650 tl muhtemelen kurs ve ders parasıdır. tam detaylıca sordun mu ?

• Genelde, sürücü kurslarında, ''ben araba kullanmayı biliyorum nıhahaha'' diye caka satan dallamaları kekleyen uyanık elemanlar olur. Afra-tafralı oynak hatunlardır bunlar genelde..

Bir sürü pompalar şişirirler seni..

Eğer araba kullanmayı biliyorsan, direksiyon dersi aldırmazlar sana..

Malum, benzin pahalı..

Mesleğim otomotiv bu arada..

Ana karnından direksiyon ile çıktım denilebilinir..

Yine de bilmiyorum dedim..

Çıktım, bir-iki gezeyim dedim öyle..

Can sıkıntısı işte..

1|0
    0|0
    • Toplam 4 saat yeterlimi geçişlerde sorun yok 100 kmh yaptım 5.vites ama ışıklarda stop ediyorum park bilmiyorum 4 saatlik eğitimle trafiğe çıkılır mı? ben öğrendim mi yani

• Tarz konuştu :)

• Olur, hiç farketmez..

O gider yapan salaklar faturayı görünce ''canım abim, gözünü seveyim'' adamı oluyorlar ama, onu napıcaz?

:))

• Hiç almadım ders ama al kesinlikle arabayı sürmeyi biliyorsan bir kere gitsen yeterli oda arabayı tanımak maksatlı.

Sınavda benim altıma aracı verdiler neyin ne olduğunu bilmiyorum birde öyle bi' sürdüm ki aklın şaşar tüm kuralları çiğnedim resmen ama 95 aldım hala gülüyorum neye puan verdiler kesin kalmam lazımdı.

0|0
    0|0
  • ben daha yeni başvurdum ve 10 saat alcan dedi

0|1
    0|0
    • Alırsın dayı verirlerse alırsın

• vermeselerde kaçırırım bi araba sağdan soldan öğrenirim sabaha kadar :)

• 1 saatten 2 gün gittim yetti zaten

0|1
    0|0
  • 3-4 gün oluyodu galiba .

0|0
    0|0
  • 2 tur attım, hiç kullanmamş olmama rağmen tamam sen biliyorsun dediler:P need for spped in faydaları:))

0|0
    0|0
    • hacı trafikte canını koyacaksın güvenirsinde öğrendin mi? kurslardaki eğitim kötü mü?

• bi faydası yoktu ben kurstan bahsediyorum, eğitim için gittik; trafikte 2 tur attık, 2 araba vardı diğeri daha ilk turu atamamıştı.. ben derslere girmemiştim sadece trafik derslerine çağırın demiştim, ilk buna gittim, ondan sonra ben biliyorsun gelmene gerek yok dediler, diğer derslere de gitmemiştim. sınavı da geçtim:D

• fiil ehliyetim olmadığından, sürücü ehliyeti de vermediler :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...